Pobiegną po koronę Dąbrówki


Nie ma już wolnych miejsc, nie można przepisać pakietu, ale jest duża motywacja i zniecierpliwienie tych, którzy w niedzielę wystartują w V biegu o koronę księżnej Dąbrówki. Patronat nad wydarzeniem od samego początku sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

BIEG O KORONĘ 2015

– Teraz trwa okres zintensyfikowania prac organizatorów – mówi Marcin Napierała dyrektor biegu. Musimy przygotować pakiety startowe, (numery, koszulki, upominki, chipy mierzące czas), nagrody, banery, przygotować trasę, oznakowanie jej i wiele innych rzeczy około biegowych.

Warto wspomnieć, że w tym roku będą pierwsze osoby, które zbiorą koronę i dodatkowo otrzymają złoty dukat Dąbrówki – pierwszą monetę bitą w gminie Dopiewo we współczesności.

Biuro zawodów będzie otwarte w niedzielę 31 maja od g. 9 w Dąbrówce przy ul. Parkowej, w okolicy linii startu i mety. Będzie można odbierać pakiety i zapisywać dzieci. Rejestracja najmłodszych i starty zgodnie z harmonogramem na stronie www.koronadabrowki.pl w zakładce „Dzieci”.

Start biegu głównego g. 12 marszu nordic walking 12.05. W tym dniu od godzin porannych do ok. g. 15 fragment ulicy Parkowej na odcinku Dąbrówka –Zakrzewo będzie wyłączony z ruchu drogowego, a kierowcy będą musieli skorzystać z niewielkiego objazdu.

Dodaj komentarz