Pływalnia w parku Kasprowicza – otwarcie już dzisiaj!


Już dzisiaj poznaniacy będą mogli schłodzić się w basenach w parku Kasprowicza. Na odwiedzających czeka wiele pozytywnych zmian. Bilety będzie można kupić w nowo powstałym budynku kas. Zadbano o ogrodzenie obiektu, zieleń i małą architekturę. W sąsiedztwie basenów pojawiły się też urządzenia do street workoutu.

Pływalnia w parku Kasprowicza będzie czynna na pewno do końca sierpnia. Niewykluczone jednak, że jeśli dopisze pogoda, a zainteresowanie będzie duże, czas ten zostanie wydłużony (tak jak w roku ubiegłym). Godziny otwarcia pozostaną bez zmian. Pływalnia będzie otwarta w godz. 9-20. Pomyślano też o czasie dla pływaków. Posiadacze karnetów 10-krotnego wstępu będą mogli odwiedzić basen w godz. 7-9.

Cena biletu jednorazowego to 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Nowością jest bilet całodniowy, który umożliwia opuszczenie basenu i powrót w tym samym dniu, będzie on kosztować 15 zł (normalny) i 8 zł (ulgowy). Dzieci do lat 3 oraz podopieczni domów dziecka wejdą na basen za darmo. Przewidziano też zniżki dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej (8 i 4 zł za bilet całodniowy oraz 5 i 3 zł za jednorazowy), Złotej Karty Seniora (5 zł) oraz grup zorganizowanych (3 zł). Karnet upoważniający do 10 wejść będzie kosztować 80 zł.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz