Plan piątkowych gier Poznań Open 2019


Ćwierćfinałowy pojedynek Huberta Hurkacza z Portugalczykiem Pedro Sousą zaplanowany nie wcześniej niż przed 17:30 będzie głównym wydarzeniem piątku podczas challengera tenisowego ATP Poznań Open 2019. Portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański” będący patronem medialnym turnieju prezentuje program piątkowych gier w Parku Tenisowym Olimpia.

– Trochę widziałem jak on gra i myślę, że zagra trochę bardziej defensywnie niż w swoim poprzednim spotkaniu. Będę na pewno musiał zagrać na wysokim poziomie, żeby awansować – mówi przed pojedynkiem z z Portugalczykiem Pedro Sousą wrocławianin Hubert Hurkacz. Początek spotkania nie wcześniej niż przed 17:30.

POLECAMY MATERIAŁY:

Michał Dembek zagra w półfinale debla Poznań Open 2019

Hurkacz w ćwierćfinale Poznań Open 2019

Zobacz fotogalerię z pojedynku Huberta Hurkacza

POZNAŃ OPEN: Michał Dembek w ćwierćfinale debla

Program piątkowych spotkań challengera ATP Poznań Open 2019:

Poznań Open to jednak nie tylko turniej główny, ale również mnóstwo innych wydarzeń, które dedykowane są różnym grupom. W środę (5 czerwca) w kinoteatrze Apollo odbył się koncert Julii Pietruchy. Od czwartku (6 czerwca) przez dwa dni potrwa turniej tenisowy dla dzieci Intex Cup. Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie – niebieską (do lat 7), czerwoną (do lat 8), pomarańczową (do lat 9) i zieloną (do lat 10). W piątek (7 czerwca) przewidziane są dwie imprezy. Jedną z nich jest Kids Day, w ramach którego dzieci będą mogły nieodpłatnie wziąć udział m.in. w treningach tenisowych. Z kolei dla dorosłych wieczorem zostanie zorganizowany oficjalny bankiet ATP. Ostatnią taką imprezą będzie organizowany w sobotę (9 czerwca) charytatywny turniej golfowy, który odbędzie się na polu golfowym Kalinowe Pola koło Świebodzina.

tww, fot. Paweł i Piotr Rychter/Poznań Open

Dodaj komentarz