Piotr Cugowski, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski w Arenie. MAMY BILETY!


Już 13 grudnia w poznańskiej Arenie odbędzie się ekskluzywny koncert, gwarantujący niewiarygodną moc emocji! Zaśpiewają m.in. Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski. Dla Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia!  

„Atmasfera Exclusive” w nowym projekcie łączącym w sobie dwa niezwykłe światy – debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes: ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna – trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych. Nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego.

Tak przedstawia się najnowsze dzieło Atmasfera Exclusive. Bądźcie na tym wydarzeniu i zaśpiewajcie: The Best, Wierzę w Lepszy Świat, Rozpalimy Ogień, This World, Color Of Your Life, Co Mi Panie Dasz, Mordo czy Niepisane.

W ramach trasy koncertowej artyści oprócz Poznania odwiedzą także miasta: Kraków, Warszawę, Katowice i Gdańsk.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

3 komentarze

  1. Czerwiński Bogdan pisze:

    Bardzo chciał bym być bo muzyka w sercu mi gra

  2. Piotr pisze:

    Brawo

  3. Kasia pisze:

    Tak bym chciała pójść 😁

Dodaj komentarz