Pierwszy raz w kinie: Rodzina Treflików


30 kwietnia o godzinie 12:00 zapraszamy do poznańskiego kina Helios na seans „Pierwszy raz w kinie”. Film, jaki obejrzą najmłodsi kinomani, to godzinny zestaw z odcinków drugiego sezonu, znanego serialu animowanego „Rodzina Treflików”.

„Rodzina Treflików” to polska seria filmów animowanych, skierowanych do dzieci w wieku do 6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój małego dziecka.

Seans filmowy „Pierwszy raz w kinie” jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są wyjątkowymi gośćmi kina i wchodzą na film bezpłatnie.

Mieliśmy dla Was dwie wejściówki dla rodziców, którzy obejrzą film z dzieckiem.

Ten konkurs trwał do 27 kwietnia, do godz. 20. Laureatów poinformujemy mailowo. Należy pilnie potwierdzić fakt skorzystania z zaproszenia!

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz