Pierwszy Gwizdek z Lechem Poznań już w niedzielę


Już po raz czwarty w ramach akcji „Pierwszy Gwizdek” kibice Lecha Poznań wraz z pierwszą drużyną Kolejorza spotkają się na Placu Wolności, aby symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasa 2019/2020. Początek spotkania w niedzielę, 2 lutego o godz. 13:45.

Po raz czwarty poznańscy fani wspólnie z zawodnikami mogą symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Już tradycyjnie zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się piłkarze oraz sztab szkoleniowy, a także kibice Lecha. Każdy, kto pojawi się na evencie otrzyma na własność gwizdek z kolejowym herbem. Uczestnikom zostanie też wręczona „ulotka na plakat”. Na godzinę przed meczem z Rakowem Częstochowa (8 lutego, godzina 17:30), przed sklepem Stacja Kolejorz – po okazaniu kuponu – otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

– „Pierwszy Gwizdek” to wydarzenie, które na stałe jest wpisane w kalendarz naszych akcji. Razem z zawodnikami i kibicami Lecha chcemy zainaugurować nową rundę symbolicznym gwizdnięciem, co oczywiście nie tylko kojarzy się z rozpoczęciem przez sędziego meczu, ale także nawiązuje do naszych kolejowych tradycji – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz