Piękno i technologia w budownictwie: Domy Hybrydowe linia Luxury – Line


11 maja o godz. 18 w Starym Browarze w Poznaniu zostanie zaprezentowane nowe przedsięwzięcie architektoniczne, jakiego w Wielkopolsce  dotąd nie było. Architekt Piotr Barełkowski, założyciel Studia ADS razem z prezesem Domów Hybrydowych – Maciejem Demków zaprezentują owoc wspólnej pracy: nową linię domów Luxury-Line, wykorzystującą odnawialne źródła energii.

Domy_Hybrydowe_2

Przedmiotem spotkania będzie kompletnie nowa linia domów o nazwie Luxury-Line. Nowoczesny Dom Hybrydowy, który zostanie oficjalnie przedstawiony w Showroom’ie w pasażu Starego Browaru na pierwszym piętrze, to przełom w budownictwie. – Dom Hybrydowy dba o środowisko, portfel właściciela, komfort mieszkańców, ich bezpieczeństwo i zdrowie – mówi prezes Domów Hybrydowych  Maciej Demków.

Innowacja każdego stworzonego Domu Hybrydowego polega na wykorzystaniu w jednym miejscu kilku sposobów zasilania z odnawialnych źródeł energii. Po raz pierwszy wykorzystano też ogród jako integralną część przestrzeni domu, a garaż cechuje się nowoczesną funkcjonalnością.

Wspomniana prezentacja w Starym Browarze to również okazja, żeby spotkać Piotra Barełkowskiego, współtwórcę przedsięwzięcia. To ceniony na Starym Kontynencie architekt, wielokrotnie nagradzany między innymi za projekt słynnego Starego Browaru, kamienicy Palazzo Rosso przy ulicy Wrocławskiej, czy Galerii MM przy Marcinkowskiego w Poznaniu. – Proces twórczy w przypadku Domów Hybrydowych jest wyjątkowy, ponieważ wyznacza nowe standardy. Czuję satysfakcję, ponieważ jestem częścią tego przedsięwzięcia – zaznacza Piotr Barełkowski, założyciel Studia ADS.

W Starym Browarze zostanie zaprezentowana wyjątkowa linia domów Luxury-Line, charakteryzująca się najwyższymi standardami Program Saint-Gobain Multi-Comfort. Grupa Saint-Gobain gwarantuje, że wszystkie zaproponowane rozwiązania pochodzą od najlepszych producentów, liderów w poszczególnych branżach. Dom Hybrydowy to komfort termiczny, akustyczny, dobrej jakości powietrza, ekonomiczny czy estetyki. – Budowa takiego domu to dla nas przyjemność. Robimy to z pasji – podsumowuje Maciej Demków.

Hubert Maćkowiak

Dodaj komentarz