Pewne zwycięstwo SKF PBS Politechnika Poznańska w II lidze


Siatkarki SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska wygrały we własnej hali z SMS Police 3:0 i awansowały na ósme miejsce w tabeli II ligi kobiet. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Pewne zwycięstwo za trzy punkty dało nam awans na ósme miejsce w tabeli. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale dzięki takim zwycięstwom mamy jeszcze więcej zapału do dalszego wzbijania się na szczyty. Dziękujemy kibicom za wsparcie i zapraszamy na spotkanie z zespołem MKS Sokół Mogilno, które już za tydzień w naszej hali – mówił po spotkaniu trener SKF PBS Politechnka Poznańska, Damian Gapik.

SKF PBS Politechnika Poznańska – SMS Police 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

SKF PBS: Maja Nowicka, Urszula Bogacz, Karolina Kohut, Jagoda Radzewicz, Oliwia Grzeca, Karolina Karolczyk, Luiza Kwiatek (libero) oraz Julia Kucner, Daria Kozłowska, Weronika Trybulska, Weronika Antczak (libero).

Stałe szkolenie zespołów SKF PBS Politechnika Poznańska jest możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Natomiast głównym sponsorem tytularnym klubu jest Poznański Bank Spółdzielczy, a oficjalnym przewoźnikiem  FOX Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

POLECAMY MATERIAŁY (wystarczy kliknąć):

Poznańska Liga Mini Siatkówki rusza za tydzień

Młodziczki SKF PBS Politechnika Poznańska liderem grupy

Zapraszamy na cykl „Siatkarski wtorek” wraz z WZPS

Dodaj komentarz