Petr Nemec o meczu Warty Poznań ze Stalą Mielec


– Jestem dumny z moich zawodników. W warunkach, w jakich aktualnie pracujemy wygrać z takim zespołem jak Stal Mielec to duży wyczyn. Można powiedzieć, że czapki z głów przed zespołem – powiedział po wygranym meczu ze Stalą Mielec trener Warty Poznań, Petr Nemec. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Jestem dumny z moich zawodników. W warunkach, w jakich aktualnie pracujemy wygrać z takim zespołem jak Stal Mielec to duży wyczyn. Można powiedzieć, że czapki z głów przed zespołem… Piłkarsko nasi rywale wyglądali lepiej, ale my wyszarpaliśmy to zwycięstwo w tym upale. Zespół włożył w ten mecz serce i do końcowego gwizdka był bardzo zaangażowany, aby zdobyć trzy punkty. Zawsze gra się to, na co pozwala rywal, a Stal w początkowych minutach zmusiła nas do gry w głębokiej defensywie i nie pozwoliła nam na zbyt wiele. Jednak wyprowadziliśmy kontrę, która zakończyła się zdobyciem bramki przez Krzysztofa Biegańskiego. Później z minuty na minutę prezentowaliśmy się lepiej, a w drugiej połowie broniliśmy korzystnego dla nas wyniku. Po błędach obrońców gości mieliśmy okazję na podwyższenie wyniku – powiedział po wygranym meczu ze Stalą Mielec trener Warty Poznań, Petr Nemec.

POLECAMY MATERIAŁY:

Bramkarz Adrian Lis bohaterem Warty Poznań

Zobacz fotogalerię z meczu Warta Poznań – Stal Mielec 1:0

Warta Poznań wygrała ze Stalą Mielec 1:0. Zobacz zapis relacji minuta po minucie.

Warta Poznań – FKS Stal Mielec 1:0 (1:0)
Bramka: Krzysztof Biegański (21. minuta)
Żółte kartki: Michał Grobelny,Wojciech Fadecki, Artur Marciniak – Mateusz Spychała, Rafał Grodzicki
Sędzia: Konrad Kiełczewski z Białegostoku
Widzów: ok. 400.

Warta Poznań: Adrian Lis – Jakub Kiełb, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński – Wojciech Fadecki (84. Robert Janicki), Artur Marciniak, Michał Grobelny, Adrian Cierpka (89. Paweł Piceluk), Nikodem Fiedosewicz – Krzysztof Biegański (78. Krystian Sanocki).

Stal Mielec: Seweryn Kiełpin – Mateusz Spychała, Rafał Grodzicki, Martin Dobrotka, Leândro (46. Krystian Getinger) – Maksymilian Banaszewski, Marcel Gąsior, Grzegorz Tomasiewicz (77. Łukasz Wroński), Bartosz Nowak, Andreja Prokić – Sebastian Bergier (46. Sergio Mendiguchia).

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

Dodaj komentarz