Paweł Przepióra kandydatem na wójta gminy Dopiewo


Przedterminowe wybory na wójta w gminie Dopiewo odbędą się 7 marca 2021 roku. Właśnie został zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Przepióry, dotychczasowego zastępcy niespodziewanie zmarłego wójta Adriana Napierały.

– Przed nami przedterminowe wybory na wójta gminy Dopiewo – pisze w liście do mieszkańców Paweł Przepióra. – Nikt z nas nie przewidywał, że to będzie przerwana kadencja. Nikt z nas nie przypuszczał, że odejdzie od nas dotychczasowy Wójt Gminy i zarazem mój szef – Adrian Napierała. Odszedł przedwcześnie będąc młodym i pełnym pomysłów menadżerem. Adrian Napierała pozostawił gminę w bardzo dobrej kondycji, na co wskazują liczne rankingi samorządów w Polsce. Gmina Dopiewo jest na 5. miejscu w Rankingu Samorządów Najdynamiczniej Rozwijających Przedsiębiorczość (edycja 2019). Pod względem dochodów podatkowych na mieszkańca zajmujemy 103. lokatę wśród 2477 gmin w Polsce.
W niedzielę 7 marca 2021 roku odbędą się wybory nowego gospodarza naszej społeczności. W poczuciu pełnej odpowiedzialności za stan gminy, będąc dotychczasowym zastępcą wójta, startuję w wyborach jako kandydat na wójta gminy Dopiewo.

Paweł Przepióra ma 42 lata. Jest doktorem nauk ekonomicznych. Nie jest i nigdy nie był związany z żadną partią polityczną. Zanim został mianowany zastępcą wójta gminy Dopiewo był adiunktem na Politechnice Poznańskiej, pracował w firmie doradczej, a także prowadził własną firmę.

– Od 2015 roku realizuję się w pracy na rzecz naszej gminy – dodaje Paweł Przepióra. – Od kilkunastu lat mieszkam w Dopiewcu wraz z żoną i dwiema córkami. Mam świadomość jakie wyzwania stoją przed gminą Dopiewo i wiem jakie możliwości ma nasz samorząd. W najbliższych latach zamierzam kontynuować to co zapoczątkował Wójt Adrian Napierała. Chcę dbać o zrównoważony rozwój gminy. Utrzymam dynamikę inwestycji. Będę działać na rzecz wszystkich mieszkańców. Jestem gotowy do współpracy przy realizacji nowych zadań oraz poszerzaniu zakresu istniejących programów na rzecz seniorów, dzieci i młodzieży. Zamierzam dalej aktywizować mieszkańców i wsłuchiwać się w ich głos.
Pozostawiam do Państwa dyspozycji moją wiedzę i doświadczenie. Wypełniając obywatelski obowiązek wezmę udział w wyborach nie tylko jako wyborca, ale przede wszystkim jako kandydat na wójta. Już teraz proszę o Państwa głos.

Wszelkie informacje dotyczące przedterminowych wyborów i działań KWW
Pawła Przepióry znajdują się na oficjalnej stronie komitetu pod adresem:
www.pawelprzepiora.pl

Dodaj komentarz