Patryk Kniat nowym trenerem Unii Swarzędz


Patryk Kniat został nowym trenerem Unii Swarzędz, która w sezonie 2018/2019 będzie występować w nowej IV lidze wojewódzkiej. Kniat zastąpił na tym stanowisku Sławomira Majaka.

Trener Sławomir Majak na początku maja podpisał z SKS-em kontrakt, który wiązał go z klubem do końca minionego sezonu. W czterech spotkaniach poprowadził zespół seniorów do czterech zwycięstw i zapewnił tym samym swarzędzanom pewne utrzymanie w IV lidze. Współpraca pomiędzy Unią a Sławomirem Majakiem zakończyła się po wygaśnięciu umowy, czyli wraz z końcem ostatniego meczu sezonu 2017/2018.

Następcą byłego reprezentanta Polski został Patryk Kniat. Nowy szkoleniowiec niebiesko-białych swoją trenerską przygodę zaczynał w Lechu Poznań. Podczas kilkunastu lat pobytu przy Bułgarskiej pracował z grupami młodzieżowymi, w zespole rezerw oraz sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. Później trener Kniat pełnił funkcję dyrektora sportowego Elany Toruń. Ostatnio zaś był II trenerem ekstraklasowej Arki Gdynia. Warto dodać, że z  Arką zdobył Superpuchar Polski i dotarł do finału Pucharu Polski.

Dodaj komentarz