Otwórz z nami Podniebną Wioskę. MAMY BILETY!


W piątek, 29 maja, o godz. 13 w DELI Parku parku edukacji i rozrywki w Rosnówku koło Poznania otwarta zostanie jedyna w Polsce Podniebna Eko-Wioska. Uroczystość odbędzie się pod patronatem Naszego Głosu Poznańskiego. Dla naszych Czytelników mamy 3 rodzinne bilety. Konkurs rozstrzygniemy 1 czerwca.

WIOSKA URODZINY 04 (1)
– Podniebna Wioska na pewno stanie się wyjątkową atrakcją, którą odwiedzać będą nie tylko poznaniacy, ale także rodziny z całej Polski – mówi Józef Sadłocha.

Składa się ona z systemu domków oraz tarasów zainstalowanych na naturalnym drzewostanie połączonych wiszącymi mostami ograniczonymi z dwóch stron siatkami bezpieczeństwa. Może ją zwiedzać każdy w wieku od 3 do 103 lat. Nie można tam przeżyć ekstremalnej przygody, za to poznać wnętrze drzewa, posłuchać śpiewu ptaków, zobaczyć zwierzęta żyjące w Wielkopolskim Parku Narodowym, poczuć się jak badacz. To spacer wśród drzew, prawie „pod niebem”, bo na wysokości ponad 5 metrów nad ziemią.

– Ideą tego projektu jest połączenie zabawy, przygody, aktywności outdoorowej z nowoczesną, interaktywną formą nauki. Takiego projektu nikt do tej pory nie zaproponował. Sami mamy dzieci w różnym wieku i chcemy razem z nimi spędzać jak najwięcej czasu. Projektując Podniebną Wioskę naszym podstawowym założeniem było stworzenie atrakcji dla szerokiej grupy odbiorców. To jest wyjątkowość tego projektu – mówi Józef Sadłocha.

Osoby korzystające z wioski poruszają się w jednym, określonym kierunku po głównej trasie dochodząc do tarasów widokowych, które zawierają elementy uzupełniające takie jak lornetki, tablice edukacyjne, zagadki, łamigłówki. Całość wyposażenia utrzymana jest w tematyce edukacji ekologicznej.

Uczestnicy nie muszą mieć sprzętu alpinistycznego, gdyż poruszać się będę po stabilnych i komfortowych mostach (kładkach) z poręczami i siatkami bezpieczeństwa. Obiekt może jednocześnie pomieścić ponad 200 osób. Atrakcja dedykowana jest dla rodzin, ale również ze względu na edukacyjny charakter, dla grup szkolnych, wycieczek turystycznych, półkolonii itp.

Dla naszych Czytelników mamy 3 rodzinne bilety (2 dorosłych + 2 dzieci). Otrzyma je 13, 21 i 33 osoba, która napisze maila na adres kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Podniebna Eko-Wioska.

Dodaj komentarz