Opinie trenera i piłkarzy po meczu Tarnovia – Lech


Wysokim zwycięstwem zakończyło się spotkanie Lecha Poznań z Tarnovią w Tarnowie Podgórnym. Lechici pokonali występujący w czwartej lidze zespół aż 7:0. Poniżej pomeczowe opinie.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

 

– Chcieliśmy dobrze popracować i przygotować do kolejnego meczu. W ostatnich spotkaniach nie byliśmy skuteczni. Dzisiaj strzeliliśmy wiele goli i to było bardzo ważne. Jestem zadowolony z tego, jak drużyna pracowała na boisku. Każdy trening i każdy mecz to okazja, żeby przygotować się do kolejnego spotkania. I tak samo było w tym przypadku.

Maciej Gajos (pomocnik Lecha Poznań):

– Dla nas najważniejsze było utrzymanie rytmu meczowego. Wiemy, że wielu chłopaków pojechało na zgrupowania reprezentacji. Nie przyjechaliśmy na sparing w pełnym składzie, dlatego spora grupa nas zagrała całe spotkanie. Przygotowywaliśmy się przez ostatnich kilka dni do tego spotkania i fajnie, że udało się zagrać dobre spotkanie.
Volodymyr Kostevych (obrońca Lecha Poznań):

– Zawsze walczymy o zwycięstwo. Musimy to robić niezależnie od tego czy gramy mecz z Legią czy sparing. Trenujemy codziennie po to, żeby wygrać następne spotkanie. Fajnie, że udało się pokonać Tarnovię. Teraz musimy zrobić wszystko, żeby tak samo było przeciwko Sandecji. Chcemy wygrywać seryjnie w lidze.

Zbigniew Zakrzewski (napastnik Tarnovii Tarnowo Podgórne):

– Jesteśmy wdzięczni Lechowi, że przyjechał do nas zagrać sparing. Myślę, że każdy zespół w Polsce marzy o tym, by sprawdzić się na tle tak silnego zespołu. Fajnie, że przyszło sporo kibiców. Śmialiśmy się w szatni, że przyszli oglądać Lecha, a nie nas, więc nie mieliśmy nic do stracenia.

Łukasz Trałka (pomocnik Lecha Poznań):

– To był potrzebny mecz. Potrzebujemy bramek i tego, żeby postrzelać w takim spotkaniu jak to. Nasz napastnik i ofensywni zawodnicy zdobyli dzisiaj kilka bramek. Dobrze, że poczuli o bramkę. Mam nadzieję, że to przełoży się na mecz o stawkę.

Zdjęcia z meczu zobacz tutaj: 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech Poznań na zdjęciach

Zobacz skrót meczu GKS Tarnovia – Lech Poznań [film]

Patronat medialny nad Tarnovią sprawuje portal i dwutygodnik Nasz Głos Poznański.

fot. Roger Gorączniak

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz