Ogólnopolski Turniej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości za nami


W ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Aż 25 zespołów z różnych stron Polski wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w siatkówce kobiet, który w weekend rozgrywany był w poznańskiej Arenie.

W turnieju minisiatkówki dziewcząt w kategorii czwórek 2006 i młodsze wystartowało aż 15 zespołów min.: UMKS Tuszyn, UKS Śmigiel , UKS Hetman Sobieski, SP 18 Koszalin , ASBL Piła, UKS Środa Wielkopolska, TKS Siatkarz Jarocin i Enea Energetyk Poznań. Najlepsze okazały się dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 18 z Koszalina, a kolejne miejsce na podium wywalczyły drużyny UMKS Tuszyn i UKS Śmigiel. Tuż za podium znalazła się pierwsza czwórka Enea Energetyk Poznań i UKS Hetman Sobieski Poznań.

Natomiast w starszej kategorii wystartowało 10 zespołów, a rywalizacja o miejsca w końcowej klasyfikacji toczyła się do ostatniego spotkania. Najlepsze okazały się siatkarki MOS WOLA Warszawa, a drugie miejsce wywalczyła drużyna Enea Energetyk Poznań. Brązowe medale powędrowały do drużyny Joker Mekro Energoremont Świecie.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz