Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu


Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu rozpocznie się w czwartek i potrwa do niedzieli. To trzynasta edycja jednego z najciekawszych kulturalna – kulinarnych wydarzeń w Polsce.

Festiwal to nie tylko wielki Jarmark Dobrego Smaku na poznańskim Starym Rynku, to także liczne warsztaty kulinarne, pokazy, konkury dla restauratorów (w tym roku tematem jest chłodnik), prestiżowy turniej nalewek domowych Polska Nalewka Roku oraz sceny muzyczne, których przewodnim motywem są w tym roku Bałkany.

Pełen program imprezy znaleźć można na stronie www.festiwaldobregosmaku.pl

Najsmaczniejszy jarmark roku

Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu rozpocznie się w czwartek i potrwa do niedzieli. Jarmark Dobrego Smaku to ważny element imprezy. Warto zaplanować w tym czasie kilka wizyt na Starym Rynku – podczas jednej nie uda nam się skosztować nawet połowy z oferowanych przez wystawców specjałów.  Znaleźć tu będzie można wysokiej jakości produkty ze wszystkich regionów Polski – sery z małych serowarni na Kaszubach, wina z lubuskich i dolnośląskich winnic, naturalne pieczywo z Kurpiów, tradycyjne wielkopolskie wędliny czy doskonałe soki z jabłek i gruszek zebranych w mazowieckich sadach.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz