Obłędna Plaża 2019: Efektowne Triumfy Saad i Strąg oraz Ociepskiego z Kądziołą


Po trwającym cztery dni turnieju rozgrywanym na plaży „Łazienki” w Zbąszyniu wśród pań najlepsze tym razem okazały się Magdalena Saad w parze z Dorotą Strąg. Natomiast w zmaganiach mężczyzn triumfował nad Jeziorem Błędno po raz kolejny Marcin Ociepski, któremu tym razem partnerował, Michał Kądzioła. 

Od czwartku do niedzieli kibice zgromadzeni na obiekcie przy Jeziorze Błędno byli świadkami wielu spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Jak co roku organizatorzy zadbali o liczne turnieje dodatkowe (chociażby turnieje dodatkowe w kategoriach: dziecięcej,  Zbąszyniacy,  miksty oraz turniej „B”.)

Obłędna Plaża to także wiele imprez towarzyszących. Chociażby kino plenerowe. Sobotni dzień upłynął zaś mieszkańcom nie tylko pod znakiem wyśmienitej siatkówki plażowej, ale również Aktywnego Dnia Dziecka – strefa rekreacji, strefa warsztatów i konkursów sportowych. Mieszkańcy oraz zgromadzeni na trybunach kibice mięli do swojej dyspozycji zamki dmuchane, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, tatuaże, czy rejsy łodzią „Błędna”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz