Obejrzyj deszcz meteorytów nad Jeziorem Maltańskim


Weź udział w jednym z najpiękniejszych zjawisk, jakie można zaobserwować na niebie. W nocy z 12 na 13 sierpnia nad Jeziorem Maltańskim w Wake Park Malta obejrzyj deszcz spadających meteorów. Jak zapowiadają eksperci NASA, tegoroczny spektakl będzie wyjątkowy, gdyż meteory pojawią się na sklepieniu z dwukrotnie większą niż dotychczasowa częstotliwością. 

Tegoroczna kulminacja spadających gwiazd przypada w nocy z 12 na 13 sierpnia. To właśnie wtedy, gdy spojrzymy w niebo, ujrzymy deszcz spadających meteorytów. W poszukiwaniu lepszych wrażeń i widoków, warto udać się w miejsca oddalone od miasta. W Poznaniu spektakl spadających gwiazd będzie można oglądać w Wake Park Malta. Już od godziny 18:00 nad Jeziorem Maltańskim dostępne będą wygodne miejsca do obserwacji. Wypatrywanie gwiazd uprzyjemnią leżaki i krzesełka, a także specjalnie przygotowane niespodzianki od banku Credit Agricole.

 Zbliżyć się i prawie dotknąć przysłowiowej „gwiazdki z nieba”. Wydawałoby się, że jedynie skarbce bankowe są w stanie spełnić to pragnienie. Dlatego właśnie w noc, kiedy Ziemia przedziera się przez chmurę meteorytów, chcielibyśmy udowadniać, że można przybliżyć się do spełnienia marzeń. W niestandardowy sposób czerpać przyjemność ze wspólnego spędzania czasu i obserwowania gwiazd. Czy jest do tego lepsza okazja niż noc spadających meteorytów?mówi Monika Kozoduj, manager ds. zarządzania relacją z klientem w Credit Agricole.   

Spektakl spadających meteorytów potrwa od 18:00 do 24:00 w nocy z 12 na 13 sierpnia 2017 roku. Wydarzenie odbędzie się w strefie przygotowanej na plaży nad Jeziorem Maltańskim w Wake Park Malta.

Dodaj komentarz