Nowy salon i serwis na mapie Poznania – KIA POL-CAR już otwarty!


W grudniu na poznańskiej mapie salonów i serwisów samochodowych pojawił się nowy obiekt dealerski – KIA POL-CAR. To kolejny etap w dynamicznym rozwoju Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego POL-CAR Sp. z o.o., firmy o 60-letniej tradycji, która od lat inwestuje w rozwój własnej sieci dealerskiej.

Otwarty w grudniu obiekt jest efektem kolejnej dużej inwestycji POL-CAR. Po niespełna pół roku od rozpoczęcia budowy, salon i serwis zostały otwarte i od grudnia z sukcesem obsługują klientów, którzy w chwili obecnej mogą skorzystać m.in. z oferty wyprzedaży rocznika 2018 i promocji usług serwisowych!
Obiekt przy ulicy Gorzysława 9, jako jeden z pierwszych w Polsce został wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami KIA – duża przeszklona fasada, rozświetlony bardzo przestronny salon nowych samochodów oraz oddzielona od niego nowoczesna stacja obsługi serwisowej wraz z magazynem części to tylko kilka z cech charakterystycznych najnowszej formuły marki Red Cube.
Odwiedzając POL-CAR klienci mogą być pewni najwyższej jakości obsługi, bowiem ta od zawsze stoi na bardzo wysokim poziomie. O klientów dba wykwalifikowana kadra pracowników z długoletnim stażem, dokładająca wszelkich starań, by klient wyjechał ze salonu usatysfakcjonowany wyborem swojego nowego samochodu. Doradcy służą też fachową radą odnośnie całego portfolio usług od sprzedaży samochodów nowych, przez używane na serwisie oraz akcesoriach kończąc.
Na zainteresowanych zakupem nowego samochodu w ofercie KIA POL-CAR czeka
w chwili obecnej ponad 20 modeli – uwzględniając wszystkie wersje nadwoziowe, poczynając od miejskiego Picanto, rodzinnego Ceed-a, przez dynamicznego Ceed-a GT, uwielbianego przez Polaków SUV’a Sportage i Sorento, aż po przestronne i dynamiczne sedany jak Optima czy usportowiony Stinger, którego wykończenie jak
i osiągi potrafią zawstydzić wiele aut marek premium. W gamie znajduje się także kilka nowych modeli hybrydowych oraz plug-in, co jest zapowiedzią ogólnej elektryfikacji modeli KIA.
W chwili obecnej salon KIA POL-CAR jako jeden z pierwszych dealerów w Polsce oferuje swoim klientom najnowszy model Proceed, który można obejrzeć w salonie przy ulicy Gorzysława 9.
Niewątpliwym udogodnieniem dla klientów jest z pewnością fakt, iż niemal wszystkie formalności związane z zakupem auta mogą oni załatwić bez opuszczania salonu, korzystając z przygotowanej przez KIA formy finansowania, szerokiej oferty ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach, a także możliwości pozostawienia obecnego auta w rozliczeniu.
Dodatkowym atutem POL-CAR jest fakt, że jest on usytuowany w dogodnej dla jazd testowych lokalizacji, cechującej się niskim natężeniem ruchu co umożliwia przetestowanie auta w warunkach typowo miejskich jak i na trasie szybkiego ruchu.
Razem z salonem otwarty został kompletnie nowy autoryzowany serwis KIA, wobec czego obecni właściciele samochodów tej marki, mogą przeprowadzić naprawy i przeglądy serwisowe zgodnie z najnowszymi standardami marki i najwyższą dbałością o jakość świadczonych usług.
Każdy klient trafiający do salonu KIA POL-CAR przy ul. Gorzysława 9, może być więc pewny, że bezstresowo załatwi wszystkie potrzebne sprawy związane z serwisem, wymianą obecnego lub zakupem nowego samochodu w jednym miejscu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz serwisu, a także do kontaktu:
SALON: 61 87 32 270
SERWIS: 61 87 32 272
CZĘŚCI: 61 87 32 268

 

Dodaj komentarz