Nowość w ofercie – OPTI – optymalne mieszkania z ogrodem od dewelopera Linea wkrótce w sprzedaży!


Branża budowlana wciąż ewoluuje. Powstają nowe rozwiązania, które pomagają w obniżaniu kosztów budowy, a to przekłada się na korzystniejsze ceny u deweloperów. To jednak nie wszystko – nieruchomość trzeba później utrzymać. Na szczęście firmy takie jak Linea Deweloper myślą przyszłościowo, sięgając przy projektowaniu domów po optymalne rozwiązania. Sprawdź jakie!

W ofercie Linea Deweloper można znaleźć wachlarz możliwości – od kawalerek i mieszkań w budynkach wielorodzinnych o różnych metrażach, po przestrzenne, wolnostojące domy z ogrodami. W drodze zmian i słuchaniu potrzeb klientów, na osiedlu w Dopiewcu niebawem pojawią się zupełnie nowe typy mieszkań.

OPTI-malne pod wieloma względami

Linea Deweloper działa na poznańskim rynku nieruchomości od 18 lat. Tysiące zrealizowanych projektów i obsłużonych klientów pozwoliło lepiej poznawać potrzeby, dostosowując się pod zmieniające się trendy. Jednym z nich jest optymalizacja kosztów utrzymania mieszkań.

Stąd w najnowszym typie nieruchomości pojawiło się rozwiązanie mechanicznego wspomagania wentylacji, co pozwala zmniejszyć użytkownikom utraty ciepła. Takie rozwiązanie nie tylko korzystnie wpływa na środowisko, ale skutecznie obniża rachunki eksploatacyjne ogrzewania domu.

Jeden segment – wiele możliwości

OPTI jest ewolucją siostrzanego projektu z oferty dewelopera – FORMY. Architekci pozostali przy wspólnym wejściu do czterech mieszkań, łącząc je także kotłem, który jednocześnie zasila wszystkie z nich. Wydajniejszy, mniej awaryjny i stale użytkowany – to zmniejsza ryzyko nieprzewidzianych problemów związanych z nieużywaniem pieca w okresie urlopowym.

Każde mieszkanie z segmentu składa się z dwóch poziomów – strefa dzienna znajduje się na parterze, a część sypialna na piętrze. Architekci sprytnie wykorzystali każdy dostępny metr kwadratowy, aby na powierzchni znalazły się dwie łazienki, otwarta kuchnia i przestronne pomieszczenia. Do dyspozycji właścicieli pozostaje także prywatny ogród. Linea Deweloper w OPTI połączył wszystkie zalety domów z ceną mieszkania. Całkiem przyjemnie, prawda?

Poznaj standardy dewelopera

Dla kogo oferowane są mieszkania OPTI? Dla rozrastających się rodzin, par szukających przestrzeni oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój i oczekują funkcjonalności w korzystnej cenie. Do wyboru są 3- oraz 4-pokojowe lokale o powierzchni 70 oraz 83 m2 z ogrodami.

Poza samym adresem, kupując nieruchomość na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu, kupuje się styl życia. Siła miastotwórcza dotknęła to miejsce, a efektem jest rozbudowana infrastruktura, wybrukowane drogi osiedlowe, powstający sklep osiedlowy, przedszkole oraz liczne ścieżki rowerowe. Nie zapominajmy też o dostępie do natury. Czy potrzebujesz czegoś więcej? Sprawdź, być może Linea Deweloper jest w stanie to zapewnić.

LINEA Spółka z.o.o.

Dąbrówka, ul. Platanowa 2,

62-070 Dopiewo

www.linea.com.pl

Dodaj komentarz