Nowe standardy, niezmienna popularność – Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu


Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu była wyjątkowo pierwszą w tym roku. 26 i 27 września poszukujący mieszkania, czy domu mieli okazję, by zapoznać się z ofertami deweloperów. A niezależnie od czasów i okoliczności, nie zabrakło ciekawych propozycji, promocji i premier.   

Organizatorem wydarzenia był Nowy Adres S.A., członek grupy MTP. – Jeśli chodzi o logistykę i przygotowanie całego przedsięwzięcia, to trzeba przyznać, że ta edycja Targów Mieszkań i Domów była bardziej wymagająca niż poprzednie. Naszym priorytetem było spełnienie wszelkich obowiązujących zaleceń dotyczących bezpieczeństwa i higieny, i tak też się stało. Zadbaliśmy o dostępność środków dezynfekujących oraz maseczki dla wszystkich uczestników. Cieszymy się, że mimo tych obostrzeń chętnych do udziału w Targach było wiele. Wszyscy chyba już oswoiliśmy się z nową rzeczywistością – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres.

Nie zabrakło potencjalnych klientów, nie zabrakło również deweloperów, którzy zdecydowali się wziąć udział w jesiennej edycji wydarzenia. Łącznie swoją ofertę zaprezentowało blisko 90 wystawców – wśród nich tacy, którzy od lat cieszą się uznaną marką na rynku, jak:  Agrobex, Atal, EBF Development, Grupa Inwest, Monday Development, Nickel, UWI. Targi Mieszkań i Domów to jednak nie tylko miejsce dla „znanych i lubianych”, ale też dla tych, którzy po raz pierwszy będą prezentować swoje inwestycje. – Specyfika tego wydarzenia jest taka, że klienci mogą w jednym miejscu i czasie porównać naprawdę różne oferty – dodaje Grzegorz Zieliński.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz