Nowe Ogrody otwierają drzwi


Planujesz zakup mieszkania, ale przed podpisaniem umowy chciałbyś je zobaczyć? Już w najbliższą sobotę (4 czerwca) Proхin Ogrody otwiera drzwi na osiedlu przy ul. Meissnera 2. Dla osób poszukujących wymarzonego M to dobra okazja, by obejrzeć inwestycję, poszczególne lokale, zapoznać się ze szczegółową ofertą i skorzystać ze specjalnej oferty.

Nowe_Ogrody_otwierają_drzwi Nowe_Ogrody_otwierają_drzwi_2

Nowe Ogrody to osiedle powstające przy ulicy Meissnera 2 od 2013 roku. Do tej pory w ramach inwestycji powstał I etap. Aktualnie budowany jest II etap, który będzie można zobaczyć  w najbliższą sobotę, podczas dnia otwartego. – Dzień otwarty to już tradycja w naszej firmie. Gdy budynki są już na zaawansowanym etapie budowy, zapraszamy Klientów do oglądania mieszkań. W końcu własne M najlepiej wybiera się, gdy można je zobaczyć nie tylko na rzutach – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proхin Ogrody.

W II etapie dostępnych jest 86 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 26 do 93 mkw. Są to: kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Ich koszt wynosi od 5 600 do 6 650 zł za mkw. Ponadto każda klatka schodowa zostanie wyposażona w windę, podziemną halę garażową ze 111 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. – Co istotne, elegancka bryła budynków, zgodna z najlepszymi trendami architektury użytkowej, duże okna, balkony, przestronne tarasy lub ogródki, a do tego zamknięty dla ruchu kołowego dziedziniec z placem zabaw to atuty, które z pewnością zachęcają do kupna – podkreśla Marlena Zapalska.

Do sprzedaży został również wprowadzony III etap inwestycji, którego budowa ruszyła już w maju. Osiedle wzbogaci się o 106 mieszkań, 6 lokali usługowo-handlowych. W ramach całej inwestycji przewidziano cztery etapy – łącznie ma powstać 8 budynków mieszczących około 650 lokali.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz