Nowe mieszkania w Murowanej Goślinie bardzo popularne


W ramach poznańskiej aglomeracji powstają kolejne mieszkania nie tylko w centrum, ale również w jego pobliżu. Wśród nowych propozycji deweloperskich, warto zwrócić uwagę na Murowaną Goślinę – 25 minut od Poznania i z Puszczą Zielonka w sąsiedztwie.

Poznańska aglomeracja harmonijnie się rozwija, a w ostatnich miesiącach mocno na popularności zyskała Murowana Goślina. Ponad 40 procent terenu tej gminy zajmują lasy. Tutaj znajduje się Puszcza Zielonka, mająca ponad 11 000 ha powierzchni. Kolejnym atutem jest sprawna komunikacja. W Murowanej Goślinie znajduje się stacja kolejowa, co pozwala na dojazd do centrum Poznania w nieco ponad 20 minut. Następnym udogodnieniem jest przebudowa i poszerzenie ulic: Gdyńskiej i Głównej, dzięki czemu podróż autem do i z Poznania będzie szybszy. Nowa droga powstanie w przyszłym roku.

Te atuty, w połączeniu z interesującą i bardzo konkurencyjną wobec Poznania ofertą mieszkaniową, sprawiają, że wiele osób wybiera Murowaną Goślinę – miasteczko spokojniejsze, w którym są: placówki edukacyjne, zaplecze handlowo-usługowe oraz otoczenie zieleni. Zamieszkanie w tej dogodnej lokalizacji umożliwia m.in. inwestor osiedla Nowa Murowana, przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie, między ulicą Rogozińską a Kolejową. Ten projekt został zaplanowany etapowo, a pierwszy z nich, z 14 mieszkaniami, już zakończono.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz