Nowa generacja tenisistów stołowych z Opalenicy rośnie w siłę!

W ostatnich miesiącach sukcesy opalenicka sekcja tenisa stołowego zawdzięcza zawodnikom reprezentującym Opalenicę tradycyjnie od kilku lat. Tym razem w turnieju par deblowych w Nowym Tomyślu barwy klubu reprezentowali najmłodsi zawodnicy; członkowie szkółki MKTS Opalenica Bartek Kaźmierczak i Arek Przywecki.

Młodzi ping-pongiści,  którzy w zajęciach uczestniczą od kilkunastu tygodni wystartowali 15 grudnia w mistrzostwach Nowego Tomyśla w kategorii młodzików. Był to ich pierwszy wspólny turniej deblowy. Mimo to, udało im się wygrać wszystkie pojedynki i wywalczyć pierwsze miejsce. Zwycięstwo jest bardzo cenne, ponieważ w kategorii szkół podstawowych rywalizowali ze starszymi graczami.

Na zakończenie sportowego roku 2013 Janusz Tomczak po raz kolejny okazał się najlepszy w kategorii 50 + podczas turnieju tenisa stołowego Halamus Cup w Luboniu. W niedzielę 22 grudnia wygrał po raz trzeci turniej w swojej kategorii wiekowej i z kompletem punktów pewnie zwyciężył w klasyfikacji generalnej cyklu. Czwarte miejsce w turnieju niedzielnym zajął drugi reprezentant MKTS Opalenica Andrzej Kiljański.