Nowa atrakcja w Poznaniu – MAMY ZAPROSZENIA*


W Poznaniu pojawiła się nowa atrakcja o charakterze kulturalno – rozrywkowo – edukacyjnym. Blubry – poznańskie legendy w 6D to wyjątkowe miejsce, w którym legendarne historie przeplatają się z nowoczesnymi technologiami, miejsce w którym na uczestników czeka mnóstwo niespodzianek. Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia.*

blubry6d

Takiej atrakcji jeszcze w Poznaniu nie było. Na kulturalno – rozrywkowej mapie miasta pojawiło się nowe, niezwykle ciekawe miejsce – Blubry – poznańskie legendy w 6D. Ci, którzy do tej pory zastanawiali się, dlaczego koziołki wskoczyły na ratuszową wieżę Poznania i jak to się stało, że miasto przetrwało najazd nieprzyjaciela, w Blubry 6D znajdą odpowiedź na te i inne pytania. Atrakcja została przygotowana z myślą o różnych grupach wiekowych, poczynając od dzieci, uczniów szkół, poprzez studentów, doktorantów, osoby dorosłe, skończywszy na seniorach i gościach zagranicznych. Lektor w języku polskim, angielskim, niemieckim lub hiszpańskim przeniesie uczestników do fascynującego świata miejskich legend. Za sprawą ponad 700 m2 malowideł wykonanych w technice 3D, a także gwary poznańskiej, zwiedzający przeniosą się tu w czasie i poczują ducha dawnego Poznania. To jednak nie koniec atrakcji. Na każdym kroku czekają niespodzianki takie, jak ruchome postaci czy półtorametrowa makieta poznańskiego ratusza. Całości dopełniają efekty specjalnie w formie laserów, mgły, wiatru i zapachu świętomarcińskich rogali.

W Blubry 6D – każdy, niezależnie od wieku, ma szansę przeżyć moc wrażeń i pozytywnych emocji, poczuć się jak dziecko, być jednocześnie uczestnikiem i twórcą akcji.

W każdej legendzie kryje się ziarnko prawdy. Ile prawdy jest w poznańskich legendach? Można się przekonać odwiedzając Blubry – poznańskie legendy w 6D.

Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Przy jakiej ulicy znajduje się nowa atrakcja Poznania – Blubry 6D? Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Blubry 6D. Zaproszenia przyznamy 5, 15 i 25 osobie, która prawidłowo odpowie na pytanie.*

* Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

 

 

Dodaj komentarz