Nocne Maratony Filmowe w Heliosie


Nocne Maratony Filmowe zapraszają 14 lutego o godz. 23.30 na Maratony Nieromantyczne. W Zestawie  1 pokazane zostaną najmocniejsze polskie filmy ostatnich miesięcy! Na początek kontrowersyjny 365 dni…, a w Zestawie 2 – świat złych superbohaterów na czele z Jokerem, Harley Quinn i jej fantastyczną emancypacją.

14 lutego, z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery kino Helios przygotowało noc pełną mocnych wrażeń. W zestawie pierwszym pokaże najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. Na początek, chwilę po premierze, „365 dni” – pierwszy polski film erotyczny na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Następnie znakomity i zaskakujący „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Na koniec debiut reżyserski Macieja Kawulskiego – „Underdog”.

W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy. Na początek, nominowany do Oscara „Joker”, z niezwykłą kreacją Joaquin’a Phoenix’a. Następnie na ekranie zagości „Legion samobójców”, drużyna najbardziej niebezpiecznych arcyłotrów na świecie. Na koniec Harley Quinn i jej fantastyczna emancypacja w filmie „Ptaki Nocy”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz