Nawałka: – Zawodnicy włożyli dużo trudu w to spotkanie


Lech Poznań bezbarwnie i bezbramkowo zremisował z kielecką Koroną. Trener Adam Nawałka nie rozpacza jednak z powodu zdobycia jednego, a nie trzech punktów: – Trzeba szanować ten punkt, zwłaszcza w naszej sytuacji.

– Zawsze w Kielcach gra się bardzo trudne mecze. To trudny teren. Tak właśnie to spotkanie wyglądało z naszej strony. Można się było takiego meczu spodziewać. Myślę, że remis jest sprawiedliwy, bo obie drużyny miały po 50 procent posiadania piłki. Może Korona więcej strzelała, ale jeśli chodzi o piłkarski poziom, to obie drużyny prezentowały się tak samo. Jeśli nie można wygrać, to trzeba zremisować. Trzeba szanować ten punkt, zwłaszcza w naszej sytuacji. To nas oczywiście nie usprawiedliwia, bo oczekiwania są duże. Dla nas jednak liczy się ten punkt. Zawodnicy włożyli dużo trudu w to spotkanie – uważa szkoleniowiec Lecha.

– Korona gra bardzo agresywny i twardy futbol. W środkowej strefie brakowało nam otwierającego pytania. Nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji – kończy trener Adam Nawałka.

źródło: www.korona-kielce.pl

fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz