NASZ PATRONAT: BIEG LWA – ALE O CO CHODZI?!


No właśnie, o co chodzi? Chodzi o to, że Bieg Lwa z założenia ma być inny niż wszystkie biegi. Ma być imprezą RODZINNĄ podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy, a nie tylko wytrawny biegacz. W imieniu organizatorów zapraszamy całe rodziny – to dla Was jest Bieg Lwa, nad którym patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Biegasz i potrafisz pokonać dystans 21 kilometrów? Dla Ciebie mamy PÓŁMARATON, na trasie którego będziesz mógł zmierzyć się elita biegaczy z kraju i zagranicy. Przyciągamy krajową czołówkę nagrodami i oddzielną klasyfikacją Polek i Polaków. Każdy, kto zdecyduje się na start otrzyma ciekawy pakiet startowy, a na mecie czekać będą piękne medale i pakiety regeneracyjne.

Dystans półmaratonu to za dużo? A może ktoś z rodziny chce sprawdzić się na krótszym dystansie? POGOŃ ZA LWEM będzie dobrym rozwiązaniem. Uczestnicy tego biegu wystartują razem z pozostałymi zawodnikami ale będą pędzili goniąc lwa i to dosłownie, a po pokonaniu okrążenia zbiegną na stadion zaliczając 7 kilometrów i również otrzymując medal i pakiet regeneracyjny.

W Biegu Lwa wystąpią też uczniowie szkół, którzy zmierzą się z dystansem półmaratonu ale w SZTAFETACH. Na stadion wpadną jednak razem, celebrując sukces przed wiwatującymi kibicami.

Przyjedź jednak do Tarnowa Podgórnego wcześniej bo już od rana swoich sił będą próbować prawdziwe gwiazdy, czyli Lwiątka. W BIEGU LWIĄTEK duch rywalizacji unosi się 2 metry nad ziemią. Nasze dzieciaczki traktujemy jak prawdziwych zawodowców. Będą miały specjalne biuro zawodów, dedykowane numery, pakiety startowe, a na mecie będą czekały nietuzinkowe medale i pakiety regeneracyjne oraz ceremonia dekoracji.

Wszystkim biegaczom, a Tobie w szczególności będą dopingować kolarze w maratonie OUTDOOR CYCLING, którzy swoje rowery ustawią na trasie aby podawać Ci rytm i zagrzewać do walki.

– Jak wcześniej obiecaliśmy, jesteśmy inni niż wszyscy – zapewnia Piotr Modzelewski, organizator Biegu Lwa. – Również nasze EXPO będzie nietypowe bowiem swoje strefy zorganizują Partnerzy Biegu Lwa zgodnie z naszymi standardami i hasłem POZIOM WYŻEJ. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i całej rodziny. Pojeździsz pojazdami offroad, wydoisz krowę z kawy, zmienisz oblicze, trochę się zrelaksujesz, wedrzesz się w sam środek kosmosu czy spróbujesz wspiąć na specjalną platformę. Atrakcji będzie mnóstwo byle byś tylko znalazł tyle czasu aby z nich skorzystać. Tym bardziej że…

…dla wszystkich swój show przygotował zespół RAGGAFAYA znany z ekspresyjnych i dynamicznych koncertów, podczas których nawet najtwardsi miękną i rzucają się wir tańca i zabawy. Będą największe hity zespołu!

No to do zobaczenia w Tarnowie Podgórnym w NIEDZIELĘ 18 MAJA.

Zajrzyj na stronę www.bieglwa.pl .

 

Dodaj komentarz