Nasz Głos Poznański nadal z SKF KS Politechnika Poznańska


Największy nieodpłatny dwutygodnik miasta Poznania i 19 okolicznych gmin „Nasz Głos Poznański” wraz z portalem www.naszglospoznanski.pl  został oficjalnym patronem medialnym siatkarek SKF KS Politechnika Poznańska. Będzie to kolejny sezon rozpoczętej w 2014 roku współpracy. Poznanianki w nowym składzie zaprezentują się fanom podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w piłce siatkowej kobiet, który w dniach 2-3 września odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

„Nasz Głos Poznański” to największy darmowy magazyn Poznania i 19 okolicznych gmin, któremu 5 kwietnia  2013 roku Kapituła Konkursu Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP przyznała prestiżowy tytuł Redakcja Roku. Pismo prowadzi również portal www.naszglospoznanski.pl, który z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularnym źródłem informacji dla mieszkańców powiatu poznańskiego. Wydawcą pisma i redaktorem naczelnym jest Sławomir Lechna, od ponad 20 lat związany z dziennikarstwem.

Oprócz siatkarek SKF KS Politechnika Poznańska „Nasz Głos Poznański” patronuje m.in. Teatrowi Muzycznemu w Poznaniu, koszykarkom Poznań Enea AZS, piłkarzom Warty Poznań, żużlowcom Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, ekstraligowym futsalistkom KU AZS UAM Poznań, sekcji szermierczej AZS AWF Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, GKS Dopiewo, GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, Tarnovii Basket i kilku innym drużynom. Dziennikarze NGP zapraszani są do Telewizji Polskiej i Radia Poznań, by komentować bieżące wydarzenia w Poznaniu i regionie.

– SKF KS Politechnika Poznańska i „Nasz Głos Poznański” w sezonie 2017/2018 będą kontynuować współpracę zaczętą w 2014 roku. Firmy będą współdziałać na rzecz budowy marki klubu, popularyzacji drużyn siatkarskich SKF, zdrowego trybu życia i kształtowania sportowych charakterów wśród dzieci i młodzieży. Wierzymy, że wspólnie w przyszłości będziemy świętować awans na zaplecze Orlen Ligi – mówi członek zarządu SKF, Michał Sułkowski.

Przypomnijmy, że SKF Politechnika Poznańska w minionym sezonie będąc beniaminkiem rozgrywek II ligi do końca sezonu walczył o awans na zaplecze Orlen Ligi. Klub prowadzi również sekcje siatkówki kobiet, które występują w rozgrywkach III ligi, ligach juniorek i kadetek oraz mini siatkówki. Natomiast latem najlepsze siatkarki SKF Politechniki Poznańskiej występują z powodzeniem w turniejach siatkówki plażowej.

Dodaj komentarz