Najwyższa jakość w pałacu (GALERIA)


Kilkanaście firm, liderów rynku z całej Polski spotkało się na Gali Najwyższej Jakości w pałacu w Biedrusku. Patronat sprawował Nasz Głos Poznański.

Najwyższa Jakość 10

 

 

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością  Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu zorganizowało w pałacu w Biedrusku finał I edycji programu  „Najwyższa Jakość 2016”. Emocje towarzyszące wręczaniu nagród przez prof. Wiktora Gabrusewicza podgrzał też występ wybitnej solistki Teatru Muzycznego w Poznaniu Anny Lasoty. Patronat sprawował „Nasz Głos Poznański”.

Tego dnia wyróżnionych zostało ponad 20 firm z całej Polski, a wyróżnienie indywidualne Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu odebrali najlepsi przedsiębiorcy i jedna firma LEK-AM z Warszawy.

Nagrodzone firmy postawiły na jakość i osiągnęły sukces w wielu dziedzinach rynku. Ponadto kilka firm, które uczestniczą w Programie Jakości Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, odnowiło certyfikaty „Najwyższej Jakości” i przeszło pomyślnie weryfikację audytową. Podstawą przyznania certyfikatów były wyniki oceny poziomu jakości wyrobów i usług świadczonych przez przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie.

Wśród nagrodzonych firm znalazły się:  LEK-AM i Investim SA z Warszawy, Biopharma i Centermedical z Gdyni, Polin z Książa Wlkp., Astra Technologia Betonu ze Straszyna, Neorol z Chrzanu, AWW Wawrzyniak z Kalisza, Zespół Prywatnych Szkół w Chodzieży, Zespół Szkół Akademickich i Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna  w Środzie Wlkp., Centrum Turystyki Oskar w Poznaniu, Berendsen Textile Service w Żukowie, Linteli w Zakrzewie, P.O.W. LA VITA w Gabrielowie, WJK Gastroenterologia Konińska, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu, Matbud Systemy Ppoż. w Grodzisku Wlkp., Browar Koreb w Łasku, Firma Budowlana Uciechowski w Raszkowie, Otto Bock z Poznania i Dominik z Mierzyna.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości już od 2003 r. wspiera rozwój najlepszych  przedsiębiorstw, wyszukuje i kreuje regionalnych liderów. Wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość. W kilkudziesięciu edycjach stowarzyszenie  aktywnie współpracowało z władzami administracyjnymi i samorządowymi z całej Polski. Certyfikatem „Najwyższa Jakość” szczyci się już ponad 800 firm nie tylko w  kraju.

Czerwcową Galę Jakości uświetnił występ Anny Lasoty solistki Teatru Muzycznego w Poznaniu i tegorocznej laureatki prestiżowego wyróżnienia Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury w kategorii najlepszej wokalistki musicalowej. Wszyscy pamiętają jej brawurowy występ z Markiem Piekarczykiem w musicalu Jesus Christ Superstar z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski na stadionie w Poznaniu.

Fot. Sławomir Lechna

 

Dodaj komentarz