Najwyższa Jakość i Ikar Biznesu dla „Naszego Głosu Poznańskiego”


Prestiżowy certyfikat „Najwyższa Jakość” i najważniejsze biznesowe wyróżnienie roku „Ikar Biznesu” za, jak czytamy w uzasadnieniu, „Stworzenie nowoczesnej platformy informacyjnej dla mieszkańców Poznania i okolicznych gmin” odebrał dzisiaj Sławomir Lechna, redaktor naczelny i wydawca „Naszego Głosu Poznańskiego”.

Nagrody przyznało Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością – Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu, które dzisiaj nagrodziło kilkanaście firm z całej Polski za najwyższe standardy organizacji i zarządzania oraz jakość towarów i usług. Uroczystość odbyła się w pałacu w Biedrusku.

Emocje towarzyszące wręczaniu nagród przez przewodniczącego kapituły prof. Wiktora Gabrusewicza podgrzał też występ wybitnej solistki Teatru Muzycznego w Poznaniu Anny Lasoty.

Tym razem doceniono następujące firmy:  kompleks wypoczynkowo-sanatoryjny Sandra SPA w Karpaczu i Pogorzelicy, Delta Inwest w Kostrzynie, ElektroEko  Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. w Warszawie, Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol-Poznań, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Fiedler w Chrząstowie; Woźniak Transport w Murowanej Goślinie, Agro-Rydzyna.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości od  2003 roku organizuje i prowadzi  programy  promujące najwyższe standardy organizacji i zarządzania oraz jakość towarów i usług: „Najwyższa Jakość”, „Ikar Biznesu”, „Menedżer Najwyższej Jakości”, „Wielkopolska Marka Ranking Regionów” oraz Wyróżnik Środowiskowy GREEN FRIENDLY, „Browaria” i „Spirytualia”.

Czytaj także:

Nasz Głos Poznański Redakcją Roku!

Nasz Głos Poznański The Best in Poland

Celne Pióro dla Sławomira Lechny

Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit” dla Sławomira Lechny

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz