Najprostszy sposób na to, by Twoje rachunki za gaz w firmie były niższe! Ta oferta Cię zaskoczy


Zużycie gazu w firmie, z oczywistych przyczyn jest znacznie wyższe niż w gospodarstwie domowym. Z tego względu warto dokonać zmian, które pozwolą płacić niższe miesięczne rachunki. Nie wiesz jak to zrobić? Podpowiadamy! 

Oszczędzanie energii w przedsiębiorstwie

Jeśli chcemy płacić niższe rachunki za gaz, oczywistym wydaje się, że powinniśmy go oszczędzać. Jak to osiągnąć? Zarówno w firmie, jak i w gospodarstwie domowym podstawowe zasady są takie same. Najważniejsza jest ergonomia przestrzeni oraz odpowiednia termoizolacja. Jeśli ogrzewamy pomieszczenia gazem, powinniśmy pamiętać o tym, aby kaloryfery znajdowały się w centralnych, odsłoniętych miejscach. Ważne jest również, by okna i drzwi były szczelne, a ściany odpowiednio ocieplone. Wietrzenie pomieszczeń powinno odbywać się przy wyłączonych grzejnikach, tak, aby niepotrzebnie nie marnować energii. Dobrze jest również zamontować na nich regulatory, umożliwiające dopasowanie temperatury do potrzeb pracowników oraz wyłączenie ogrzewania w pomieszczeniach, które aktualnie nie są przez nikogo używane.

Najlepsza oferta gazu dla firm

Mimo że rynek energii elektrycznej i gazowej w Polsce został „uwolniony”  w 2007 roku, wiele osób wciąż nie wie o tym, że może samodzielnie wybierać sprzedawcę gazu. Również ci, którzy mają taką świadomość, często zwlekają ze zmianą, martwiąc się wysokimi kosztami i dużą ilością formalności. Tymczasem są to tylko mity, niemające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zmiana sprzedawcy gazu jest szybka i bezproblemowa. Propozycję gazu dla firm w atrakcyjnej cenie można znaleźć w ofercie Po Prostu Energia (zobacz: https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/). Jest ona nie tylko tania, ale również stabilna, dzięki czemu możemy mieć pewność, że na przestrzeni kilku miesięcy ceny nie ulegną znaczącej podwyżce. Wszystkie formalności załatwimy online, bez konieczności wychodzenia z domu i odrywania się od aktualnych zajęć. Po podpisaniu umowy przedstawiciel firmy otrzymuje nasze pełnomocnictwo i to on zajmuje się wszystkimi technicznymi kwestiami, a my wkrótce będziemy cieszyć się tańszym gazem w naszym przedsiębiorstwie.

Korzyści widoczne gołym okiem

Oprócz niższych kosztów energii, dużą zaletą jest minimalna ilość formalności i wygoda. Zmiana sprzedawcy gazu nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, nie trzeba również wymieniać gazomierza. Również faktura wciąż pozostaje jedna, by uniknąć niepotrzebnego zamieszania, związanego z rozdzielaniem jej na opłaty od sprzedawcy i dystrybutora w dwóch różnych dokumentach. Umowę można podpisać na 12 lub 24 miesiące, a opłata handlowa to jedynie 6 zł netto. Dzięki zmianie sprzedawcy gazu każdy przedsiębiorca może realnie wpłynąć na wysokość swoich rachunków zarówno teraz, jak i w przyszłości.

 

 

Dodaj komentarz