Najpiękniejsze arie w Poznaniu


Artyści Teatru Narodowego Opery i Baletu z Odessy zapraszają 22 października do Auli UAM na Poznańską  Galę Operetkowo – Musicalową ,,Muzyczna Podróż Bez Granic”. Na scenie pojawi się aż 50 osób prezentujących najwyższy poziom, biorących udział w projektach międzynarodowych – orkiestra, pary baletowe, chór, solistki i soliści.

 

W programie koncertu w Poznaniu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

Zapraszamy do Auli UAM w Poznaniu, ul. H. Wieniawskiego 1 22 października o godz.19. Bilety: salony EMPIK, Salon Muzyczny RIFF ul. Zielona 8 oraz www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl. Zamówienia zbiorowe oraz dodatkowe informacje:  tel. 737 567 014.

Mieliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia na tą galę. Konkurs trwał do 12 października do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

2 komentarze

  1. babcia-misi napisał(a):

    Moje klimaty:) Uwielbiam!

  2. JANusz napisał(a):

    Słuchajcie wiara, ale super Gala !

Dodaj komentarz