Najpiękniejsza Panna Młoda


2 marca w Blow Up Hall 5050 w Poznaniu Jury wybierze Najpiękniejszą Pannę Młodą 2019 roku. O ten wyjątkowy tytuł zawalczy 10 finalistek wyłonionych spośród prawie 500 kandydatek, które zgłosiło się na casting na Targach Ślubnych w Poznaniu. Patronat sprawuje Nasz Głos Poznański.


Piękne finalistki zaprezentują się w trzech wyjściach! Będziemy mieli okazję zobaczyć je w najnowszej kolekcji Niumi, L’avenoir oraz w przepięknych sukniach ślubnych od Amy Love Bridal! Natomiast zgromadzona na Gali Finałowej publiczność wybierze Najpiękniejszą Pannę Młodą Publiczności spośród finałowej 10. Porozmawiamy o uczuciach i emocjach jakie towarzyszą Parom Młodym tego dnia!
Na każdego z gości czeka lampka wina oraz drobne upominki od sponsorów.

Wydarzenie poprowadzi Bartek Jędrzejak (prezenter pogodowy TVN, dziennikarz Dzień dobry TVN). Na wszystkich gości czeka taneczna niespodzianka od niesamowitych tancerzy Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja!

Gala Finałowa V edycji to przede wszystkim spotkanie firm z branży ślubnej, przyszłych panien młodych i kobiet, które śledzą trendy w modzie.

Dodaj komentarz