Na Nowych Ogrodach powstanie kolejny budynek


Nowe Ogrody przy ul. Meissnera 2 będą jeszcze większe. Wraz z początkiem maja deweloper Proxin Ogrody ogłosił rozpoczęcie budowy III etapu inwestycji, w ramach którego powstaną dwa budynki. Osiedle wzbogaci się o 116 mieszkań, 7 lokali usługowo-handlowych oraz podziemną halę garażową i komórki lokatorskie. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2017 roku.  

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Wiosna to idealny moment na rozpoczęcie budowy, szczególnie dobry, gdy przez długi czas utrzymuje się  słoneczna pogoda. To zdecydowanie sprzyja postępom na placach budów. Tak jest w przypadku osiedla Nowe Ogrody. Realizowany aktualnie II etap jest już na zaawansowanym poziomie. Generalny wykonawca wyprzedza nawet harmonogram, budynki gotowe są już w 70%. Deweloper przygotował mieszkania o powierzchni od 26 do 93 mkw. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i dwu‑, trzy-, i czteropokojowe lokale.

Osoby zainteresowane kupnem mogą odwiedzić nas podczas najbliższych Drzwi Otwartych. Już 4 czerwca będzie można wejść na budowę i zobaczyć wnętrza mieszkań – podkreśla Marlena Zapalska, prezes  spółki Proxin Ogrody.

Rozpoczęta w maju budowa III jest będzie realizowana przez firmę Alfa-Bet Sp. z o. o. sp. k, która z sukcesem realizuje projekty mieszkaniowe na terenie całego kraju. Nowy etap zakłada wybudowanie 116 mieszkań, z których każde będzie wyposażone w balkon, przestronny taras lub – te znajdujące się na parterze – w ogródki. Powierzchnia lokali waha się od 27 do 78 mkw., natomiast cena kształtuje się od 5 900 do 6 200 zł brutto za metr kwadratowy. Ponadto każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę, dostępną już z poziomu – 1, powstanie hala garażowa z 150 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, a na parterze pojawi się siedem lokali usługowo-handlowych.

Nowe, rozwijające się osiedla stanowią dobre miejsce na rozpoczęcie własnego biznesu. Nasze osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem lokalami użytkowym, bowiem pojawiający się mieszkańcy stanowią dużą grupę potencjalnych klientów – zauważa Marlena Zapalska.

Osiedle Nowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, w ramach którego powstanie osiem etapów, łącznie do użytku zostanie oddanych około 650 lokali. Będą to pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, z których każdy zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto deweloper Proxin Ogrody zadbał również o małą architekturę. Powstaną ławki, chodniki, wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz