Muzyczny projekt „Magic Everywhere” w Poznaniu (MAMY BILETY)


Międzynarodowy projekt „Magic Everywhere” zorganizowany przez portugalskiego muzyka Marito Marquesa będzie miał swoją polską premierę w poznańskim Klubie Blue Note w środę 10 grudnia 2014 roku o godzinie 20:00. Patronem wydarzenia jest największy nieodpłatny dwutygodnik miasta Poznania i 19 okolicznych gmin „Nasz Głos Poznański”. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie.

Magic Everywhere

Album nagrywany był w pięciu krajach, przez muzyków reprezentujących trzynaście różnych narodowości. „Magic Everywhere” to połączenie międzynarodowych kultur i stylów w muzyce od tradycyjnego popu, przez jazz, a kończąc na elementach muzyki afrykańskiej.

Na ten magiczny koncert, który odbędzie się w poznańskim Klubie Blue Note w środę 10 grudnia 2014 roku o godzinie 20:00 powołano zespół Marito Marques Quartet w składzie: Marito Marques, Henryk Miśkiewicz, Yami oraz Marcin Wasilewski. Na scenie gościnnie wystąpi także młoda poznańska artystka i kompozytorka Marta Torebko. Bilety dostępne są w biurze Grande Mohito przy ul. Krauthofera 22 w Poznaniu. Zamówienia można również składać pod adresem biuro@grandemohito.pl i telefonicznie +48668580520. Koncert objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego, a patronem medialnym został „Nasz Głos Poznański”.

Przypomnijmy, że Marito Marques to  portugalski perkusista, obecnie mieszkający w Kanadzie. Kompozytor i producent muzyczny. Występował z takimi gwiazdami jak Gregoire Maret, Mino Cinelu czy Anna Maria Jopek.

Yami – multiinstrumentalista i producent płytowy. Chodził do szkoły jazzu w Lizbonie i jednocześnie udzielał się intensywnie na wielu scenach – od muzyki afrykańskiej aż po fado. Wkrótce ukaże się jego nowy album.

Henryk Miśkiewicz – Wszechstronnie utalentowany muzyk. Jego charakterystyczne brzmienie saksofonu możemy usłyszeć na niezliczonej ilości płyt muzyki rozrywkowej, filmowej i jazzowej. Był związany z wybitnymi polskimi muzykami jazzowymi m. in. E. Bem, A. Jagodzińskim, J. P. Wróblewskim czy J. Śmietaną.

Marcin Wasilewski – kompozytor, pianista jazzowy, lider zespołu Marcin Wasilewski Trio. W 1994 roku trafił pod skrzydła legendy polskiego jazzu Tomasza Stańko.

Marta Torebko – młoda poznańska artystka i kompozytorka. Inicjatorka poznańskiej premiery „Magic Everywhere”. W swoim dorobku ma już kilka albumów, w tym jeden przygotowany specjalnie dla dzieci.

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert 10 grudnia o godz. 20. Jak je zdobyć? Wystarczy napisać maila na adres kontakt@naszglospoznanski.pl wpisując w tytule Magic Everywhere. Zaproszenie otrzyma 21 osoba, która  napisze wiadomość. Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku – kliknij tutaj .

Dodaj komentarz