Muzycznego Nowego Roku!!!


Już w pierwszy weekend Nowego Roku będzie okazja do świetnej zabawy w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Kto się śmieje w pierwszych dniach, ten będzie się śmiał przez cały rok. Zapraszamy w piątek i sobotę (3 i 4.01) na komedię Mayday

Styczeń w Teatrze Muzycznym będzie pełen niespodzianek:

– Musicalowy Koncert Noworoczny pod batutą Agnieszki Nagórki w dniach 10, 11 i 12.01. Dzięki niesamowitym ariom, doda widzom dużo energii. Świetne wykonania Solistów i Orkiestry Teatru Muzycznego, w sobotę wystąpi gościnnie Janusz Radek!!!

– Kolejna odsłona Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej już 18.01. Tym razem Kabaret Czesuaf podzieli się swoim osobistym podejściem do poezji, karnawałowo i kabaretowo.
Bilety za jedyne 5 złotych, ilość miejsc jest ograniczona!

Nowy Rok w Teatrze Muzycznym oznacza Nowe Spektakle.
Będą kolejne daty tegorocznej premiery Orfeusz w Pieklepod batutą Adama Banaszaka: 16, 17 i 18.01. Zapraszamy, aby osobiście przekonać się co tak rozbawiło, natchnęło i zaszokowało widzów Poznania i Polski.

Polecamy również tegoroczne wznowienia:
– 23, 24 i 25.01 Baron Cygański, pod dyrekcją Jose Maria Florencio. Sławna operetka w znakomitym wydaniu.
– 30 i 31.01, oraz 1.02 My Fair Lady. Na pewno to coś więcej niż „odświeżanie” tego arcydzieła, zapraszamy na spektakl, pod batutą Adama Banaszaka.

Można już zaplanować specjalne gorące walentynki w Teatrze Muzycznym. Są już w sprzedaży bilety na Latynoską Noc – Koncert WalentynkowyOrkiestra pod dyrekcją Jose Maria Florencio i energia gitary, akordeonu i cajonu. Tego nie można przegapić ;)

Przypominamy, że bilety zawsze można kupować w kasie lub przezstronę www.teatr-muzyczny.poznan.pl


Dodaj komentarz