„Muzyczne przesyłki” Teatru Muzycznego w Poznaniu


Takiej propozycji nie ma w swojej ofercie żaden teatr w Polsce! Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza akcję pt. „Muzyczne przesyłki”.

MUZYCZNE PRZESYŁKI.

Takiej propozycji nie ma w swojej ofercie żaden teatr w Polsce‼️ Jeżeli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka czy urodzin, polecamy nasz nowy projekt – MUZYCZNE PRZESYŁKI ?? Kto wie, może już niebawem do waszych drzwi zapuka Deloris van Cartier z ZAKONNICY W PRZEBRANIU, Saraghina z NINE czy lew Alex z MADAGASKARU – MUSICALOWEJ PRZYGODY ?Więcej informacji znajdziecie TUTAJ ▶️ bit.ly/muzyczneprzesylki

Opublikowany przez Teatr Muzyczny w Poznaniu Piątek, 22 maja 2020

Szukają Państwo oryginalnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, urodzin lub imienin? Z pomocą przychodzi Teatr Muzyczny w Poznaniu, który ogłasza akcję pt. „Muzyczne przesyłki”.

– W okresie kiedy nie możemy zaprosić Państwa do nas, postanowiliśmy odwrócić rolę i przyjść do Państwa z kwiatami, piosenką na żywo wykonaną w oryginalnym kostiumie z musicalu oraz gadżetami teatralnymi – informuje poznański Teatr Muzyczny. Takiej propozycji nie ma w swojej ofercie żaden teatr w Polsce! Do wyboru przygotowaliśmy dwie propozycje:

– ŻYCZENIA ONLINE: życzenia w wersji filmowej, nagrane przez aktora w domowym zaciszu, w pięknym stroju i zakończone tradycyjnym „Sto lat”. Zostaną one przesłane na wskazany przez zamawiającego adres mailowy. Cena: 99 zł.

– MUZYCZNA PRZESYŁKA: propozycja dla prawdziwych fanów Teatru Muzycznego w Poznaniu, czyli możliwość zamówienia życzeń złożonych osobiście przez jednego z artystów w kostiumie z jednego z musicali lub w przebraniu zwierzaka z przedstawienia dla dzieci („Madagaskar – musicalowa przygoda”, „Księga Dżungli” lub „Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży”).

Dodatkowo artysta będzie miał ze sobą unikatowy gadżet z jednego ze spektakli znajdujących się obecnie w repertuarze oraz wręczając przesyłkę zaśpiewa „Sto lat”. Cena pakietu: 299 zł.

Wszystkich zainteresowanych akcją, chcących przy okazji pozwolić artystom na realizowanie swych pasji i na bycie dla Państwa, Teatr Muzyczny prosi o przesłanie maila na adres: prezenty@teatr-muzyczny.pl. W treści należy napisać, którym z pakietów są Państwo zainteresowani. Wszelkie pytania prosimy kierować do Biura Obsługi Widza pod nr telefonu: 511 433 616 lub 502 751 213. MF

Fot. M. Hueckel

Dodaj komentarz