Muzyczne gwiazdy na dachu galerii w Poznaniu


W sobotę (9 września) o godz. 20 na dachu poznańskiej Galerii MM pojawią się legendarne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, najnowsze trendy francuskiej i włoskiej mody, klubowe hity rodem z Los Angeles, a wszystko to z okazji 55 lecia działalności artystycznej założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego i 7 urodzin Celebration Productions! Poniżej zdjęcia z próby. Patronat objął Nasz Głos Poznański. 

Edward Hulewicz, Wojciech Hoffmann z Turbo, finalista programu Must Be The Music – Kuba Zaborski, gwiazda ukraińskiego  i niemieckiego MTV – Damon Hodges, DØUBLE LØUD3RS, czyli Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk, to tylko cześć artystów, którzy wystąpią na tej niezwykłej imprezie, która rejestrowana będzie na potrzeby koncertowego DVD, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Wrażeniom muzycznym towarzyszyć będą te modowe przygotowane przez francuską projektantkę Agnés Wuyam, która nie tylko zaprezentuje w nietypowy sposób swoją najnowszą kolekcję, ale i odpowiadać będzie wraz ze stylistką fryzur Magdaleną Kozicą za nowy wizerunek sceniczny Bernarda Dornowskiego!

– W ten wieczór połączymy legendarnych muzyków z Bernardem Dorowskim na czele i hitami Czerwonych Gitar, ale nie tylko z nowoczesnością, modą i luksusem, jakiego niestety wciąż brak w koncertach polskich legend. Koncert, który podzielony będzie na dwie cześć wypełnią zarówno przeboje Czerwonych Gitar, jak i piosenki wykonywane przez naszych gości specjalnych i tutaj szykujemy bombę na sam koniec prosto znad Tamizy. Z pewnością i video realizacja, za którą odpowiedzialny jest producent Łukasz Powaga i jego firma Film Event TV Production stanie się czymś zupełnie nowym na naszym rynku muzycznym, wiem to już teraz ponieważ przygotowaliśmy naprawdę wiele niespodzianek na które zazwyczaj wpadają managementy amerykańskich artystów – mówi Patryk Boro, producent wydarzenia z ramienia Boro Inc Celebration Productions.

Roger Gorączniak

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz