Muzyczna uczta w Dopiewie!


Ostatnio modne są oferty „first minute”, dlatego już dziś zapowiadamy artystów, którzy uświetnią tegoroczne „Dni Gminy Dopiewo”. Patronat objął „Nasz Głos Poznański”.

Mimo że do największego pleneru tej podpoznańskiej gminy zostało kilka tygodni, warto już dziś zaznaczyć sobie w kalendarzu sobotę, 16 czerwca, by spędzić ją mile w Dopiewie. Zapowiada się interesująco.

Wieczorem zaplanowano muzyczno – taneczną ucztę, podczas której wystąpią:

  • Ewelina Lisowska – to od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop, której przeboje słyszał niemal każdy -„Nieodporny rozum”, W stronę słońca”, czy „Jutra nie będzie” uzyskały łącznie kilkadziesiąt milionów odsłon;
  • IRA – to ikona polskiego rocka, wokalistą grupy jest Artur Gadowski, niedawno zespół obchodził 30-lecie działalności, w okresie tym wylansował mnóstwo przebojów – „Ona jest ze snu”, „Wybacz”, „Nie daj mi odejść”, „Mój dom”, „Londyn 8.15”, „Wiara”, „Nadzieja”, „Miłość” i wiele innych;
  • DJ Adamus – to jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki klubowej, znany z prowadzenia imprez w najlepszych klubach w Polsce, ale także z telewizji i radia; wraz z przyjaciółmi z pewnością zamieni plac gminny w Dopiewie w Ibizę.

Festyn wystartuje o godz. 15. Jak co roku rozpoczną go animacje dla małych i dużych. Zanim na scenie pojawią się gwiazdy, zaprezentują się miejscowi artyści. Zapraszamy.

Patronat nad wydarzeniem objął „Nasz Głos Poznański”.

Adam Mendrala

Fot. Archiwa Artystów

Dodaj komentarz