Muhamed Keita z Lecha autorem gola jesieni (film)


Bramka Muhameda Keity z Lecha Poznań zdobyta w spotkaniu z Górnikiem Łęczna 1:0 wygrała plebiscyt na „Gola rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy”. Oprócz Keity z Kolejorza nominowany był również gol Darko Jevtića.

Muhamed Keita

Przerwa zimowa w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy sprzyja różnym plebiscytom. W ostatnim zorganizowanym przez oficjalny serwis internetowy rozgrywek i telewizję na „Gola rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy” nominowani byli piłkarze Lecha Poznań. Z ponad 400 zdobytych  bramek wybrano 25 najpiękniejszych, z których kibice wybrali finałową piątkę.

A w tym gronie znalazły się trafienia piłkarzy Kolejorza. Były to bramki: Muhameda Keity z meczu z Górnikiem Łęczna i Darko Jevtića ze spotkania z GKS Bełchatów. Keita zebrał prawie cztery tysiące głosów i dało to 35,7 proc. głosów. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Brzyskiemu z Legii Warszawa, który zgromadził o prawie tysiąc głosów mniej. Na najniższy stopień podium znalazł się Filip Starzyński z Lechii Gdańsk, któremu również udało się przekroczyć barierę dwóch tysięcy zebranych głosów.

Dodaj komentarz