Moc i Siła w poznańskim Blok Hause


Jest karnawał, trzeba się bawić. Najbliższa „Moc i Siła” w poznańskim Blok Hause będzie imprezą dla tych, którzy lubią bulderować i lubią przebieranki. Kalafior Krzyś? Popek po walce ze Strachem? Margaryna Delma? To za kogo się przebierzecie, zależy tylko od Was! Patronat nad wydarzeniem objął „Nasz Głos Poznański”.

Tak jak to, które miejsce zajmiecie w zawodach! I nawet jeśli poprzednie zdanie to bzdura, przygotujcie się najlepiej jak możecie! Organizatorzy liczą na Waszą inwencję! I pamiętajcie! Na tej imprezie zyskać możecie wieczną chwałę, a stracić tylko reputację! Stroje i petarda w dłoni obowiązkowe.

Eliminacje to 30 baldów, jak zwykle w formule flash: bonus to 1 punkt, top 2, sflashowanie balda 3. Formuła finału natomiast będzie zupełnie niespodzianką, o której na razie wie tylko paru reptilian. Bawić szanownych gości będą znani z ogólnopolskich mediów chwytowi, którzy w tym sporcie osiągnęli już wszystko: Rafał Szewczyk (Unia Leszno) i Wojtek Kaczmarek z Kujaw. Zawody odbędą się 3 lutego w godz. 17-21. Podsumowanie i ogłoszenie wyników 21.30. Wpisowe: 30 zł.

Dodaj komentarz