Moc atrakcji na Piwobraniu w Grodzisku Wielkopolskim


Od 23 do 25 czerwca spotkajmy się i wspólnie bawmy się podczas święta  piwa  i  piwowarów w Grodzisku Wielkopolskim.

Planujesz ciekawie  rozpocząć tegoroczne wakacje? Szukasz miejsca gdzie możesz spędzić czas w miłym towarzystwie doskonale się bawiąc? Koniecznie wybierz się do Parku Miejskiego w  Grodzisku Wielkopolskim na  Piwobranie – największy festyn piwny w Wielkopolsce. Trzecia,  wyjątkowa edycja eventu,  podobnie jak  poprzednie jest okazją do spotkań miłośników stylu piwa grodziskiego i spędzenia czasu w doskonałej, piknikowej atmosferze.  A dla wszystkich zaśpiewa  gwiazda  polskiej sceny muzycznej Agnieszka Chylińska. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Organizatorem największej, miejskiej imprezy plenerowej w 2017 roku w Grodzisku Wielkopolskim są miejscowy Urząd Miejski oraz Browar Grodzisk. Każda edycja z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. I tym razem atrakcyjny program Piwobrania  bez wątpienia przyciągnie wielu amatorów doskonałego piwa z Browaru Grodzisk  i dobrej zabawy. Całe miasto zatętni radością i czekać będzie na wszystkich gości z atrakcyjnym programem. Każdy znajdzie coś dla siebie i zapewne nie będzie się nudzić.

Koncerty, degustacje, konkursy, zwiedzanie browaru

Tegoroczna, trzydniowa  edycja Piwobrania  to przede wszystkim święto piwa  – degustacje i możliwość poznania  różnych gatunków trunku.  Piwobranie to możliwość biesiadowania, ale także Konkurs Piw Domowych, a dla specjalnie zainteresowanych  giełda birofilów. Nie lada gratką dla gości i mieszkańców  jest to, że tylko w tych dniach Browar Grodzisk otwiera bramy warzelni  i zaprasza osoby pełnoletnie do zwiedzania tych miejsc, które zwykle są niedostępne dla postronnych.

Grodziskie Piwobranie to także okazja do dobrej zabawy w plenerze – w tym roku na wszystkich czekają występy kabaretów i biesiada piwna. Niewątpliwie mocnym akcentem tegorocznego święta będzie występ gwiazd polskiej sceny muzycznej  – 24 czerwca, o godzinie 22.00 specjalnie dla grodziskiej publiczności zaśpiewa Agnieszka Chylińska, a po koncercie rozpocznie się impreza taneczna. Dzień później, 25 czerwca  o 20.30., wystąpi  Papa D.

Wiele ogromnych emocji  czeka na tych wszystkich, którzy będą kibicować uczestnikom  Konkursu Piw Domowych, który wyłoni najlepszych pasjonatów sztuki warzenia piw w warunkach domowych.

Limitowane piwo na Piwobranie 2017

Grodziskie piwo  doczekało się sporej rzeszy wiernych fanów. Wszystkie trunki warzone z Browarze będą dostępne podczas festynu. Specjalnie z okazji  Piwobrania 2017 –  dla tych, którzy przyjadą na festyn  skosztować piwa, Browar Grodzisk wprowadza na rynek limitowaną serię piwa uwarzonego specjalnie na Piwobranie. Autorem receptury Piwa z Grodziska z lawendą i kolendrą jest zwycięzca ubiegłorocznej edycji Grodziskiego Konkursu Piw Domowych – Bartłomiej Pawlik. Piwo będzie dostępne na Piwobraniu i na pewno nie zabraknie go dla wszystkich tych, którzy zechcą go spróbować.

Więcej o Piwobraniu w Grodzisku Wielkopolskim przeczytacie na: http://piwobranie.pl/program/

 

Dodaj komentarz