Mobilna Akademia Młodych Orłów w lutym


Aż osiem treningów zaplanowali na najkrótszy miesiąc w roku trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Wielkopolsce. W lutym MAMO pojawi się w: Zaniemyślu, Nowym Tomyślu, Tulcach, Gostyniu, Kaczorach, Wronkach, Skokach i Grodzisku Wlkp.

​Trenerzy Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak trzykrotnie pojawią się w okręgu pilskim, by poprowadzić szkolenia w Trzciance, Kaczorach oraz Skokach. Ponadto udadzą się też do Gostynia (okr. leszczyński) i czterech miejscowościach w strefie poznańskiej – Zaniemyślu, Tulcach, Wronkach oraz Grodzisku Wielkopolskim.

​Warsztaty kierowane są do wszystkich trenerów, nauczycieli oraz sympatyków piłki nożnej, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty wiedzy. Zajęcia składają się z dwóch bloków – teoretycznego „Intensywność treningowa” oraz praktycznego „Przeniesienie ciężaru gry w kat. U-11”. Każdy uczestnik szkoleń otrzyma bezpłatnie materiały w wersji książkowej.

Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24  http://www.pzpn24.pzpn.pl

Program szkolenia:

16.00 Wykład teoretyczny:  Intensywność treningowa.

17.00 Trening pokazowy dla kategorii Orlik: Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska.

18.00 Gra selekcyjna dla kategorii Młodzik

18.45 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielą trenerzy:

Błażej Czyżewski tel. 501 557 643, e-mail: blazej.czyzewski@pzpn.pl

Jakub Wojtkowiak tel. 501 557 561, e-mail: jakub.wojtkowiak@pzpn.pl

Dodaj komentarz