Młyn nad Cybiną i Przystań Warta będą blisko przyrody


Na polskim rynku nieruchomości od kilkunastu lat zauważalne jest duże zainteresowanie apartamentami i mieszkaniami blisko przyrody. W trend wpisuje się Grupa Partner, przygotowując 134 mieszkania w Młynie nad Cybiną. A to nie jedyne przedsięwzięcie tego dewelopera.

 

Przy ulicy Sarniej w Poznaniu trwa rewitalizacja i przebudowa Młyna nad Cybiną. Na poznańskim Zielińcu powstaną 134 mieszkania. Apartamenty loftowe w ramach I etapu, obejmującego pierwszą, historyczną część budynku, będą oddawane w pierwszej połowie 2018 roku, natomiast mieszkania w II etapie w drugiej połowie 2018 roku. Prace nad tym projektem toczą się bez przerwy. – Budowlańcy przygotowują halę garażową. Ponadto trwa palowanie i fundamentowanie budynku – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Inwestor przy biurze sprzedaży przy ulicy Sarniej przygotował demonstracyjny fragment elewacji. Dzięki temu klienci mogą poznać estetykę budynku i jego poszczególnych elementów, zobaczyć, jakie zostaną użyte materiały, a nawet ich dotknąć. Należy nadmienić, że na tle projektów o zbliżonej charakterystyce, mieszkania w Młynie nad Cybiną wyróżniają się także ceną dostosowaną chociażby dla rodzin z dziećmi. Wybrane lokale są dostępne już od 4590 zł brutto za m kw., także w programie MdM. Inwestycje mieszkaniowe w dawnych budynkach poprzemysłowych to nowy, interesujący trend. Duże przestrzenie, wysokie okna, przez które wpada mnóstwo światła dziennego, odpowiedni dobór materiałów wskazujących na industrialny charakter całości – takie rozwiązania znalazły wielu entuzjastów.

Nowe apartamenty i ekskluzywne mieszkania powstaną nie tylko na Zielińcu, w okolicach Jeziora Swarzędzkiego, ale i w sąsiedztwie Warty. Przy ulicy Starołęckiej w awangardowym budynku zostanie przygotowanych 8 lokali z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie. Teren pod inwestycję został przygotowany. Trwa przedsprzedaż, klienci już rezerwują pierwsze apartamenty. Mimo że projekty Młyna nad Cybiną i Przystani Warta przynajmniej w niektórych aspektach różnią się od siebie, to posiadają wiele punktów wspólnych. – Stawiamy na estetykę, która trafi w gust przyszłych mieszkańców i ich oczekiwania. Wybrane lokale są dostępne w programie MdM, co stanowi dodatkowy atut – przyznaje Michał Wawrzyniak. Oba przedsięwzięcia cechują się dobrą lokalizacją. Młyn znajduje się tuż przy Jeziorze Swarzędzkim, a także niedaleko Doliny Cybiny, dokąd prowadzi trasa rowerowa. Natomiast Przystań Warta ma bezpośredni dostęp do rzeki, co sprzyja wypoczynkowi blisko przyrody.

Dodaj komentarz