Młodziczki SKF PBS Politechnika Poznańska liderem grupy


Od dwóch zwycięstw rozpoczęły rywalizację w TOP 16 Mistrzostw Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej młodziczki SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Podopieczne Artura Bąka w pierwszej części sezonu wygrały rywalizację w eliminacyjnej Grupie IV i awansowały do czołowej szesnastki regionu, która podzielona na grupy walczy o awans do następnego etapu. Młodziczki SKF PBS Politechnika Poznańska trafiły w wyniku losowania do grupy XII i mierzą się z zespołami: Energa MKS SMS Kalisz, SKS Murowana Goślina i UKS Piątka Turek.

– Pierwsza runda była dla nas bardzo ważna. Zajmując pierwsze albo drugie miejsce w grupie awansuje się do najlepszej „16″ zespołów w województwie, czyli już na start mogliśmy poprawić wynik z zeszłego roku. Plan Klubu zakład najlepszy wynik dla tego zespołu właśnie w trzecim roku pracy.  Jesteśmy zadowolenie z awansu z pierwszego miejsca. Dla nas jest to sukces, na którym nie zamierzamy poprzestawać. Jest to dla nas motywacja do dalszej pracy – mówi trener młodziczek SKF PBS Politechnika Poznańska, Artur Bąk.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz