Michał Szpak w Poznaniu. Mamy dwuosobowe zaproszenie!


Michał Szpak wyrusza w trasę „Dreamer Tour”, podczas której promować będzie najnowszą płytę. W Poznaniu wystąpi 11 lutego 2019 r. o godz. 19 w auli UAM. Mamy dla Czytelników jedno dwuosobowe zaproszenie.

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Finalista programu X-Factor i juror The Voice of Poland wyrusza w trasę „Dreamer Tour”, podczas której promować będzie najnowszą płytę.

Single, które do tej pory się ukazały – między innymi „Don’t Poison Your Heart” i „King of the Season” są zaledwie namiastką tego, co wydarzy się na koncertach.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

16 komentarzy

 1. Ewa Wiśniewska pisze:

  Twórczość Michała Szpaka potrafi mnie wynieść ponad poziomy . Wtedy, kiedy jest mi bardzo ciężko, włączamy z mężem Jego piosenki. Nie jesteśmy młodzi, po prostu kochamy Michała Szpaka. Leszno pozdrawia Poznań !

 2. Weronika pisze:

  Michał Szpak jest moim idolem poniewaz mimo wielu hejtow na niego i krytyki jest sobą i robi to co lubi

 3. Gosik pisze:

  Na koncertach jestem oczarowana śpiewem, strojem i zachowaniem Michała ale, gdy już myślisz, że Cię nic już nie zaskoczy on zaskakuje nas następnym singlem i następnym a każdy z nich to hit. Dlatego bardzo rada bym była wysłuchać tych pieśni na żywo. 😊

 4. maja pisze:

  Czytanie lub słuchanie że zrozumieniem dawno zginęło .Może wychodzą te testy z polskiego na maturze.Polecam koncerty i płytę M.Szpaka.Koncerty są zjawiskowe,fajny. kontakt z publicznością.Plyta sztos🙌

 5. ewa pisze:

  Ludzie czytajcie ze zrozumieniem , wtedy nie będziecie musieli zadawać bezsensownych pytań.

 6. Gosik pisze:

  Koncerty Michała są cudowne ,zawsze zaskakują a schodząc ze sceny zostawia w sercach tyle miłości i ciepła, że chce się tam wrócić raz jeszcze i raz jeszcze pozwolić się zaskoczyć. Czekam z niecierpliwością na następny koncert. 😊

 7. Rose pisze:

  Wystarczy wpisać tytuł maila, bez żadnej dodatkowej zawartości?
  Proszę o konkretną odpowiedź, chciałabym się upewnić…

 8. Stella pisze:

  Można wywnioskować, że mail ma być pusty, tylko trzeba wpisać tytuł, dobrze rozumiem? Bo o innych informacjach nie ma mowy…albo jest to niezrozumiale napisane.

  • Redakcja pisze:

   Zrozumiale jest napisane, czyli tytuł, mail może być pusty, albo można w treści napisać dlaczego mamy akurat jego nadawcy przyznać bilety.

 9. Viola pisze:

  Bardzo chciałabym zobaczyć i usłyszeć Michała Szpaka jest bardzo utalentowany i cudowny

 10. byczxnati pisze:

  Jakie informacje maja być zawarte w tym emil-u?

 11. MICHAL SZPAK pisze:

  Prosze o zaproszenia dla mojej mamy POZDRAWIAM

 12. MICHAL SZPAK pisze:

  Pozdrawiam cala redakcje mam cicha nadzieje ze zdabede te bikety dla mojej mamy POZDRAWIAM

Dodaj komentarz