Mecz z Urugwajem – wielka szansa na rewanż Polaków!


Polska reprezentacja piłki nożnej zmierzy się już dziś, o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym z reprezentacją Urugwaju – jest to świetna okazja do tego, aby wygrać mecz towarzyski, który dla nas Polaków, jest niezwykle ważny.

Mecz z Urugwajem to bowiem drugie spotkanie obu reprezentacji. Pierwsze miało miejsce w listopadzie, 2012 roku, kiedy to reprezentacja Urugwaju przyjechała do Warszawy, aby mierzyć się z Polakami, w ramach pierwszego meczu towarzyskiego. Niestety, ale pierwsze spotkanie przegraliśmy dość boleśnie, albowiem 1:3. Stąd też świetna okazja do wyrównania porachunków, tym bardziej, że Polska kadra od roku 2012 mocno się zmieniła i posiada o wiele większą jakość, co będzie dziś z pewnością udowodnione na Stadionie Narodowym.

Sami bukmacherzy obstawiają Polaków jako faworytów! Kursy na Polaków oscylują w okolicach 2,50, przy czym na Urugwaj 2,75.

Brak Roberta Lewandowskiego i ostatni mecz Artura Boruca

Mecz jak już wspomnieliśmy powyżej, ma wiele ciekawych smaczków. Na minus jest na pewno brak Roberta Lewandowskiego, który niestety nie będzie w stanie pomóc reprezentacji Polski. Jego zmęczenie ciągłym rytmem meczowym sprawia, iż wystawienie go w najbliższych meczach reprezentacji, mogłoby przynieść nieoczekiwany, groźny uraz.

Z kolei ciekawostką jest ostatni występ Artura Boruca w reprezentacji kadry Polski. Rozegra ona na boisku 44 minuty, jak wspomniał trener Nawałka.

Mecz w mediach…

O meczu mówi się wiele dobrego, jest to również bardzo łakomy kąsek dla mediów, które informują na wiele sposobów o tym spotkaniu, jakby to było spotkanie o ważne trofeum. Nic dziwnego, Polska przygotowuje się bowiem do MŚ 2018 w Rosji, dzięki czemu musi dziś pokazać styl i klasę na boisku!

Mecz będzie dostępny wieloma kanałami. Możemy ten mecz oglądać obstawiając zakłady sportowe u bukmachera, który jest sponsorem wielu Polskich drużyn, w tym choćby Wisły Kraków.

Oprócz tego, mamy możliwość oglądania meczu przy wsparciu TVP1.

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz