Lech Poznań podejmuje lidera


W sobotnie popołudnie zespół Lecha Poznań podejmie ekipę Zagłębia Lubin. Początek spotkania o godzinie 18.

http://naszglospoznanski.pl/wp-content/uploads/Lech-ksawery-01.jpg

Lech w ostatnią środę rozgrywał mecz pucharowy w ramach 1/16 finału Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Niestety, zespół Kolejorza uległ portowcom 0:3 i odpadł z batalii o grę finału na PGE Narodowym. Zgoła inaczej poradziła sobie drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca. Lubinianie wygrali swoje starcie z teoretycznie wyżej notowanym rywalem, którym była Jagiellonia Białystok.

Zespół Zagłębia w lidze radzi sobie od początku bardzo dobrze. Ekipa Piotra Stokowca nie przegrała w żadnego spotkania i piastuje zaszczytne pierwsze miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Drużyna Lecha Poznań w lidze radzi sobie równie dobrze, jednak ma jedną porażkę na koncie. W razie zwycięstwa zawodnicy prowadzeni przez Chorwata Nenada Bjelicę, którzy zajmują obecnie czwarte miejsce, mają szansę wskoczyć na fotel lidera.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18. Sędzią spotkania będzie Szymon Marciniak. Nowością i nowinką w Poznaniu podczas tego spotkania będzie fakt, że arbitra głównego z Płocka wspierać będzie dodatkowy duet sędziów w autobusie. Oznacza to, że oficjalnie po raz pierwszy podczas meczu w stolicy Wielkopolski użyty zostanie VAR (Video Assistant Referee)

Łukasz Rabiega

Czytaj także:

BJELICA: – Chcemy być mistrzem! Nie możemy mieć choćby minimalnego alibi

Dodaj komentarz