Trwa Tour Salon. Gościem specjalnym jest Martyna Wojciechowska


Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się najważniejsze targi branży turystycznej – TOUR SALON. Wydarzenie, które potrwa do soboty umożliwia dotarcie do wielu ofert turystycznych w jednym miejscu i czasie, zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych. Gościem specjalnym targów jest Martyna Wojciechowska.

 

Odwiedzający  targi będą  mogli przenieść się w jednej chwili w wiele różnych miejsc, a dokładnie wszystkie polskie regiony i ponad 30 krajów. Na TOUR SALONIE można zaczerpnąć inspiracji do kolejnych podróży, czy posłuchać o przygodach, jakie przeżyli inni globtroterzy. Na TOUR SALON mogą przyjść zarówno osoby, które preferują wyjazdy z biurem podróży jak i takie, które wolą na własną rękę zorganizować wypoczynek.

 

Nieodłącznym targowym krajobrazem jest specjalnie przygotowana Scena Kultury, na której organizowane będą wystąpienia, prelekcje i różnego typu prezentacje.  Jak co roku na targach spotkamy podróżników. Gościem specjalnym jest  Martyna Wojciechowska. Z kolei w  spotkaniu zatytułowanym „Podróże – Moja Pasja, Moje Życie, Moja Praca” Piotr Kraśko i Jarosław Kret opowiedzą, jak połączyli pasję podróżowania z pracą.

Źródło/Zdjęcie: poznan.pl

Dodaj komentarz