Marek Śledź gościem konferencji FootballPro Coaching 2021


Dyrektor Akademii Piłkarskiej RKS Raków Częstochowa i twórca sukcesów Akademii Lecha Poznań trener Marek Śledź  będzie głównym prelegentem konferencji FootballPro Coaching 2021 – Wszechstronny Rozwój Trenera, która z uwagi na epidemię koronawirusa odbędzie się w formule online w sobotę, 23 stycznia. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Piłkarska Reissa i Stowarzyszenie PASS, a patronem medialnym dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

FootballPro Coaching to coroczne wydarzenie edukacyjne dla trenerów z całej Polski, organizowane przez Akademię Piłkarską Reissa, wspierane przez Stowarzyszenie PASS. W poprzednich latach prelegentami podczas konferencji byli m.in. Jacek Magiera, Damian Salwin, Tadeusz Huciński, Rafał Kubów, Bogumił Głuszkowski czy Frederico Costa. Konferencja co roku gromadzi blisko 500 trenerów z Wielkopolski i sąsiednich regionów, a tematem tegorocznego spotkania jest „Wszechstronny rozwój trenera”. Szczegółowe informacje na stronie Stowarzyszenia PASS (wystarczy kliknąć).

– Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji konferencji będzie trener Marek Śledź, uznany specjalista w świecie młodzieżowej i dziecięcej piłki nożnej. Z sukcesami pracował w Lechu Poznań, tworząc jedną z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce, natomiast obecnie pełni funkcję Dyrektora Akademii Rakowa Częstochowa. Trener Śledź podczas swojej prelekcji będzie opowiadał o kwestiach związanych z relacjami interpersonalnymi w strukturze akademii piłkarskiej – zapowiada prezes Akademii Piłkarskiej Reissa, która uznawana jest za jedną z czołowej szkółki piłkarskiej w Polsce, Piotr Matecki

Uczestnicy konferencji będą mieli również możliwość wysłuchać prelekcji Ewy Stellmach, uznanej trenerki mentalnej, współpracującej ze sportowcami z wielu dyscyplin, a obecnie pełniącej funkcję trenera przygotowania mentalnego w piłkarskiej Odrze Opole. Ewa Stellmach będzie mówić o roli trenera-lidera w procesie szkoleniowym.

Podczas konferencji wystąpi także Bartosz Zawidzki, psycholog sportowy w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdyni, trener oraz trener-koordynator grup młodzieżowych w SI Akra Gdynia w latach 2017/2018, obecnie trener-psycholog grup młodzieżowych SSA Arka Gdynia. Bartosz Zawidzki opowie o roli komunikacji boiskowej, uwzględniając periodyzację szkolenia mentalnego młodych piłkarzy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz